Почекаю-почитаю

Почекаю-почитаю

Коли минулого року одна з тернополянок оприлюднила на місцевому сайті громадських ініціатив пропозицію облаштувати зупинки громадського транспорту своєрідними міні-бібліотеками (щоб люди могли почитати в очікуванні «маршрутки» чи тролейбуса, та й навіть «позичити» на деякий час книжку, яка зацікавила), мало хто сприйняв це всерйоз.

Хакери та вибори

Ще в далекому 2005 році на президентських виборах, після історичного туру Ющенко — Янукович російські спостерігачі на Вінниччині — два депутати Держдуми Росії — заявляли на підсумковій прес-конференції про ручки з чорнилами, що зникають, нібито виявлені в декотрих членів виборчої комісії в селі Баланівка Бершадського району.

Нагороди патріотам

У лавах героїв України поповнення. Церемонія нагородження орденом «Народний Герой України» відбулась в Одеському оперному театрі, і одним із 17 представлених до нагород став лідер кримськотатарського народу, народний депутат Мустафа Джемілєв, котрий отримав орден із рук очільника області Михеїла Саакашвілі.

Будівництво на ваші голови

Будівництво на ваші голови

У день, коли мукачівці разом з усією Україною почали святкувати День незалежності, насолоджуючись мальовничими видами історичного центру, спокій відпочивальників порушив азартний гуркіт баштових кранів.

Чому Кіровоград може стати Єлисаветградом?

Пам’ятаєте, які надії покладали всі ми у зв’язку з реалізацією закону про позбавлення в топоніміці нашої держави пам’яті про тоталітарну добу?

Але процес, як кажуть, пішов тільки хіба що в Києві, та й то не так швидко, як би того хотілося. До цього можна ще додати хіба що перейменування Артемівська в Бахмут.

Артезіанське фаєр-шоу

Артезіанське фаєр-шоу

Перед мешканцями мікрорайону Старого міста, що у Вінниці, постала незвичайна дилема: пити воду чи заправляти нею авто. Жарти-жартами, звичайно, але мешканцям приватного сектору по вулиці Іванова не до сміху. Тут із криниць тягнуть воду, що буквально горить.

«Підвішений» літак

«Підвішений» літак

Поки в столиці, відповідно до квітневого закону про декомунізацію, лише збираються ліквідувати понад сотню пам’ятників і пам’ятних знаків, у Тернополі в цій справі вже планують поставити жирну крапку. Леніна тут знесли ще на початку 90-х, iз танками, гарматами і таким іншим теж давно «розправилися».