Українського духу Москва не переносить: хто отримав політичні дивіденди від Голодомору

Українського духу Москва не переносить: хто отримав політичні дивіденди від Голодомору

Україна як держава — унікальна у своїх засадничих негараздах країна, і не тільки в Європі, а й серед держав колишнього СРСР.

Така дивна війна на Донбасі: постгеноцидна свідомість може позбавити українців перемоги

У протистояннях тварин перемагає той, хто сильніший, чисельніший або краще оснащений природою для переможної боротьби. У протистояннях людських спільнот усе значно складніше.

Розплата за постгеноцидну глухоту: як Голодомор досі "б'є" по Україні

Розплата за постгеноцидну глухоту: як Голодомор досі "б'є" по Україні

Сьогодні для видатного соціолога сучасності Френсіса Фукуями немає жодних сумнівів у тому, що така недолуго-безпорадна державність України є прямим наслідком її ексклюзивної історії, а саме — наявності такого унікального для всіх інших держав світу геноциду, як Голодомор.

Теги: Росія

Гібридний суверенітет України

Гібридний суверенітет України

Не треба бути філологом, щоби розуміти, що слово «гібридний» означає відносно того іменника, з яким воно вживається, неповноцінний, тобто такий, що не має тієї класичної повноти ознак, які має той іменник у своєму прямому значенні.

Усе пiд контролем ФСБ?

Нещодавно на одному з вітчизняних телеканалів політолог Григорій Перепелиця заявив, що саме російські спецслужби скерували потік сирійських біженців до Європи, добряче нашпигувавши його при тому своєю агентурою.

Наступним буде податок на повітря?

В уряді заговорили про платну риболовлю в усіх без винятку водоймищах нашої країни (після проголошення такої ініціативи згодом її вирішили відтермінувати на пару років). При цьому гірку пігулку для дуже великої частини населення України, як завжди, там намагаються підсолодити.

Чому я не буду голосувати 25 жовтня

Перш за все тому, що політичний режим в Україні не довіряє ані мені, ані сотням тисяч українських патріотів, які були вимушені виїхати з Донбасу. Забезпечити нам безпеку на виборах за місцем нашої прописки він не в змозі, а от надати нам право голосувати за місцем свого нового, і схоже на те, що вже постійного місця проживання, той режим не хоче.

Чому Кіровоград може стати Єлисаветградом?

Пам’ятаєте, які надії покладали всі ми у зв’язку з реалізацією закону про позбавлення в топоніміці нашої держави пам’яті про тоталітарну добу?

Але процес, як кажуть, пішов тільки хіба що в Києві, та й то не так швидко, як би того хотілося. До цього можна ще додати хіба що перейменування Артемівська в Бахмут.

Мовчання ягняток

Останнім часом спостерігається майже повне припинення обстрілів українських позицій із боку російсько-сепаратистських військ. Усі розуміють, що це тимчасово, називаючи такий стан речей затишшям перед бурею.