У харківському «ЄрміловЦентрі» відкрилася виставка художника Гамлета Зіньківського «3652019»

Чергова виставка відомого харківського художника Гамлета Зіньківського має назву «3652019», що в досить оригінальний спосіб передає основний задум його нового проєкту.

Міноборони призупинило поставку армії БТР-4 через дефект корпусів

Міноборони призупинило поставку армії БТР-4 через дефект корпусів

Корпуси для БТРів на ймення «Буцефал», що були виготовлені Лозівським ковальсько-механічним заводом для Харківського КБ імені Морозова, дійсно мають дефекти.

Голодні і виснажені: чому у Маріуполі бездомні собаки приречені на смерть

Днями героєм багатьох телевізійних сюжетів став собака Дік, який, проживши все життя на подвір’ї металургійного комбінату, потрапив до маріупольського комунального притулку «Щасливі тварини».

Голод, втоплення, згвалтування: Офіс генпрокурора розслідуватиме факти знущання в Олексіївської колонії

В офісі Генпрокуратури з подачі «Харківської правозахисної групи» зареєстрували одразу кілька кримінальних проваджень стосовно Олексіївської колонії №25 під Харковом, де недавно стався стихійний бунт засуджених.

Бізнес на непотребі: чому в Україні «процвітають» відсталі і нелегальні сміттєзвалища

Бізнес на непотребі: чому в Україні «процвітають» відсталі і нелегальні сміттєзвалища

Учасники Національного форуму екологів, які вже вcьоме поспіль обговорювали проблеми вітчизняних сміттєзвалищ, відвідали у Слов’яногірську полігон ТПО, що нарешті «дочекався» давно запланованої рекультивації.

Замах на екскомандира розвідників у Харкові: найманця російського ФСБ арештовано без права внесення застави

Київський райсуд Харкова визначив запобіжний захід без права внесення застави 29-річному чоловікові, який, за даними обласного управління СБУ, планував закласти вибухівку в будинку на Московському проспекті.

У Києві, Харкові, Львові, Одесі та Дніпрі можуть закрити всі філіали ВНЗ

Верховна Рада прийняла рішення реорганізувати або остаточно закрити до 1 липня 2021 року всі філіали вишів у п’яти містах країни: Києві, Харкові, Львові, Одесі та Дніпрі.

Теги: Освіта