ПРИКОЛИ про євреїв

По телевізору розхвалюють художника:
— Одним мазком пензля він може перетворити усміхнену людину на ту, що плаче.
Моня каже:
— Я вас благаю, моя Софочка віником може зробити те ж саме.

Теги: Приколи

Американський притулок розмістив антиоголошення про «усиновлення» кішки і зібрав тисячі лайків

Це вже не перший випадок, коли сердитий «фейс», попри все, сприяє успіху. Так сталося з кішкою Grumpy Cat (у перекладі — Сердитий Кіт, хоча насправді це кішечка і звати її Тардар Соус), яка набула шаленої популярності у «Фейсбуці» — до 7 мільйонів «уподобайок» — саме завдяки насупленому вигляду.

Теги: США, Тварини

Шведський музичний сервіс запустив плейлисти для собак

Власникам домашніх тварин відома проблема, коли зранку їм доводиться йти на роботу, а ввечері вислуховувати скарги сусідів, що їхні улюбленці влаштовували кошачий (чи собачий) «концерт» упродовж дня, адже не кожна тварина здатна стійко зносити самотність.

Теги: Тварини

Тейлор Свіфт розповіла, як катувала себе голодуванням

Тейлор Свіфт розповіла, як катувала себе голодуванням

Невпевненість підлітків у своїй привабливості часто призводить до непередбачуваних наслідків, а коли цей підліток — зірка-початківець, то все ще більше ускладнюється, адже за тобою спостерігає мало не весь світ.

Деніел Редкліфф розповів, як одного разу його сприйняли за безхатька і дали 5 доларів на каву

Поттеріана сильно змінила життя звичайного британського підлітка Деніела Редкліффа, який після прем’єри фантастичної казки від пані Роулінг прокинувся мегапопулярним.

Атака ему: австралійське містечко потерпає від засилля страусів

У західноавстралійському містечку Наннапа поселилися... ему — «родичі» страусів. Це великі птахи (заввишки до двох метрів), що не вміють літати, які здавна проживали довкола містечка, але боялися з’являтися на вулицях поселення.