Від хвилювань до революції: що віщує тепле Водохреще за народними прикметами

Теплу погоду в Україну приніс антициклон з Європи. Свято освячення води більшість громадян нашої країни зустріли за плюсової температури та цілковитої відсутності снігу.

Народний гнів не вщухає: головне про справу розстрілу правоохоронцями 26-річного хлопця у Каховці

Народний гнів не вщухає: головне про справу розстрілу правоохоронцями 26-річного хлопця у Каховці

На тлі стихійних акцій протесту вже звільнили трьох поліцейських, включно з підозрюваним у жорстокому розстрілі 26-річного місцевого жителя Володимира Чебукіна.

Український інженер отримав почесну нагороду UNIDO при ООН за унікальну фотоелектричну черепицю

Престижну нагороду отримав студент iз Миколаєва Павло Река, який розробив, створив та запатентував будматеріал з унікальними властивостями, що дозволяє обігрівати будинки й квартири.

У 2020 році на Херсонщині відразу п’ять населених пунктів можуть втратити статус міста

Істотні корективи в облаштування не лише Херсонської області, а й інших регіонів може внести затвер­джений на останньому передноворічному засіданні Кабміну законопроєкт «Про основи адміністративно-територіального устрою України», який регулює основні положення адміністративно-територіального устрою

Вимкнули мiкрофони: НАБУ влаштувало маски-шоу в офісі телеканала «Думська TV»

Майже на добу зникло з ефіру мовлення телеканала в Одесі, власник якого Михайло Шмушкович є першим заступником голови обласної організації партії «Європейська Солідарність», а у 2014-2015 роках був головою Одеської обласної ради. Силовики вилучили комп’ютери та сервери журналістів, забрали навіть ка

Херсонські аграрії заявили про готовність виробляти кавуновий мед у промислових масштабах

Херсонські аграрії заявили про готовність виробляти кавуновий мед у промислових масштабах

Екзотичний бекмес із херсонських «смугастиків» уже погодилися брати під реалізацію великі торгові мережі в бага­тьох містах України, зацікавлені у співпраці й покупці з Європи.