Хто настрахав Карася?

Виборчий ранок у Черкасах розпочався з повідомлення про напад на садибу кандидата на посаду черкаського міського голови Павла Карася, який балотувався від всеукраїнського об’єднання «Черкащани».

Волинь присмачена УКРОПом

Бурхлива діяльність Українського об’єднання патріотів, підкріплена потужним фінансовим ресурсом, може суттєво змінити політичний пазл на Волині: як в області, так і в Луцьку.

Не пошанований державою, та не забутий земляками...

Не пошанований державою, та не забутий земляками...

У районному центрі Маневичі одна зі шкіл відтепер носить ім’я свого учня Андрія Снітка. Рішення про це ухвалили нещодавно на сесії районної ради місцеві депутати. Першокурсник інституту фізичної культури Східноєвропейського університету імені Лесі Українки Андрій Снітко 24 травня 2014 року поїхав добровольцем на схід захищати Україну, а рівно через три місяці повернувся додому героєм. Смерть цього світлого хлопчика-сироти, який пiшов добровольцем у полк «Азов», тоді особливо болісно відгукнулася у серцях волинян.

У жовтні зацвіла «Яблунька»

У жовтні зацвіла «Яблунька»

На відкриття нового дитсадка «Яблунька» у селі Степанки Черкаського району прийшло майже все село. Адже така подія тут сталася вперше за останні 18 років. Саме скільки село не мало власного дитячого дошкільного закладу, і молоді батьки, а їх тут чимало, мусили возити малюків до сусіднього населеного пункту.

Що віддав — те твоє

Що віддав — те твоє

Благодійні обіди для незаможних та безхатьків відбуваються щонеділі в центрі Полтави — в Корпусному парку, починаючи з 11-ї години. Зрозуміло, що на ці обіди люди приходять не від хорошого життя. «4,5 року тому згорів мій дім, так я опинився на вулиці і три роки «бомжував», — розповідає свою історію Дмитро Тутускевич.

ЗаМАРКИровано сотником УНР

ЗаМАРКИровано сотником УНР

Американський філателіст Олександр Балабан, який володіє чи не найбільшою колекцією українських марок у світі, привіз із Нью-Йорка до Вінниці її частину. Унікальні екземпляри тимчасово розташували в історичній частині міста — в одному з виставкових залів літературно-меморіального музею імені Коцюбинського.

Омріяний Городок для хвостатих

Омріяний Городок для хвостатих

Кожен день Наталії Драч починається не з запашної кави, а з відвудувань приміщення для перетримки безпритульних тварин у Львові. Кілька кілограмів корму за день, п’ять літрів води, теплі грілки на кріслах і кілька годин на вичісування котів та прибирання приміщення. Жінка вже кілька років опікується покинутими хвостатими.

Люкс для хижаків

Минулими вихідними відбулася подія, на яку кілька років чекали не лише тисячі луцьких дітлахів — після реконструкції відкрився оновлений місцевий зоопарк. Подія зібрала у Центральному парку культури й відпочинку понад шість тисяч лучан різного віку.

За склом

У стінах Одеської ОДА відкрили громадську приймальню. Голова Одеської ОДА Михайло Саакашвілі пообіцяв громадянам, що в новій приймальні не буде місця корупції та не повинно бути черг — це підкреслює сам дизайн приміщення, в якому значна частина поверхонь — зі скла.