Тугий «конверт»

Працівники СБУ в Черкаській області разом із прокуратурою взяли на гарячому організаторів місцевого конвертаційного центру, коли вони передавали клієнтам більше 300 тисяч готівкових гривень.

«Цей конвертаційний центр вивів у «тінь» понад 60 мільйонів гривень.

Озброєний і дуже небезпечний

Нові зведення з тилових регіонів АТО. В селі Олено-Косогорівка Кіровоградського району 73-річний переселенець із Горлівки влаштував стрілянину з вікон хати та поранив двох поліцейських, які приїхали його втихомирювати.

Секрет полішинеля Саакашвілі

Ще ніколи Штірліц (читай — Гройсман) не був таким близьким у Вінниці до провалу, як після першого туру виборів мера обласного центру. Те, що його ставленик, в.о. міського голови Сергій Моргунов, не став мером у першому турі голосування, змусило неабияк похвилюватись команду Гройсмана.

«Рука Москви» в Новомосковську

«Рука Москви» в Новомосковську

Тріумфальне повернення на посаду міського голови Новомосковська Віктора Літвіщенка, який переміг на нинішніх виборах, скасовано. Зроблено це за скаргою опонентки переможця Вікторії Шилової, яку за серйозну суперницю навіть не хочеться сприймати.

Уміти програвати

У Черкасах вибори міського голови закінчилися несподіванкою. Чинний мер Серій Одарич, кандидат від Партії вільних демократів, який три терміни поспіль керував містом і в першому турі став лідером виборчих перегонів, у другому раптом зазнав поразки.

Один серед чужих

Здається, ще на жодних місцевих виборах у Луцьку не було такої жорсткої боротьби за крісло міського голови, як нині. У двобої за нього зійшлися представник БПП «Солідарність», діючий голова Микола Романюк, та представник УКРОПу і ставленник відомого луцького олігарха Ігоря Палиці Олександр Товстенюк.

Кінець епохи «батька й сина»?

Минулої неділі повторне голосування за міських голів відбулося у п’яти містах Дніпропетровщини — Кривому Розі, Павлограді, Нiкополi, Днiпродзержинську й самому обласному центрі. У кожному воно мало свою специфіку, хоча скрізь до другого туру потрапили висуванці «Опозиційного блоку».

Титановий Джексон постраждав від «Бруснички»?

Титановий Джексон постраждав від «Бруснички»?

Небачена напруга напередодні повторних виборів міських голів в обласному центрі, Кривому Розі, Дніпродзержинську та Павлограді минулої неділі на Дніпропетровщині позначилася черговим несподіваним поворотом. У серйозну аварію раннього ранку, приблизно о 5.40, потрапив 25-річний Євген Терехов, відомий як Титановий Джексон.

Війна війною, а гроші за розкладом

Війна війною, а гроші за розкладом

Рішенням Господарського суду Вінницької області активістів громадської організації «Автомайдан Вінниччини» виселяють із координаційного штабу в центрі міста. Розмови про саме такий розвиток подій навколо претензій щодо несплати за оренду комунального приміщення для вінницьких автомайданівців почали точитись ще влітку, коли співробітники управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області подали позовну заяву про стягнення заборгованості та штрафних санкцій до «Автомайдану Вінниччини».

Відрізані від світу

Відрізані від світу

Трагічні події на сході нашої держави дещо затьмарили проблему окупованого Криму. І навіть економічна блокада півострова, організована кримськими татарами та громадськими активістами, лише на деякий час сколихнула загальний інтерес до анексованої території. А далі — тиша.