Люстерко, ти помилилося!

Люстерко, ти помилилося!

Часом люстерко підкидає прикрі «сюрпризи». Не чекаєш нічого підступного, і раптом помічаєш у власному відображенні нікому не потрібні зморшки… Але впадати у відчай не варто. Маску проти зморщок, яка творить дива, можна зробити самостійно.

«Намалюй свою мрію»

«Намалюй свою мрію»

Його організатори — Асоціація дитячих ендокринологів України та компанія Санофі у рамках своєї довгострокової програми «Діабет. Допоможемо разом» — кажуть, що проводять конкурс для того, аби покращити якість життя дітей із цим «несолодким» захворюванням.

Де він, де — той вітамін D?

Де він, де — той вітамін D?

Літня пора — чудова нагода збагатитися вітаміном D. Цей унікальний елемент ми отримуємо під час прогулянок на свіжому повітрі — його синтез в організмі відбувається під впливом сонячного проміння. Зрозуміло, що сонце має бути лагідним, а не палючим: найкраще приймати оздоровчі сонячні ванни зранку (до 11-ї години), або надвечір — після 17-ї години.

«Швидка їжа» — великий клопіт

«Швидка їжа» — великий клопіт

Шлаки, як відомо, — отрута для організму, оскільки спричиняють багато захворювань. Позбувшись їх, можна не лише поквитатися із зайвими кілограмами, а й оздоровити весь організм. Перспектива варта уваги, тож багато хто береться за чистку кишечнику, випробовуючи на собі різні народні засоби і методи «звільнення» від шлаків.

І «гоголь-моголь» без бацил

І «гоголь-моголь» без бацил

Багато хто полюбляє ласувати свіженькими жовточками з білками. Виявляється, яйця в сирому вигляді корисніші, ніж у будь-якому іншому. Адже сирий білок — активний учасник лужних процесів в організмі, і це допомагає йому боротися із запаленнями. А жовток — джерело біотину (водорозчинного вітаміну).

Кориця — чарівниця

Кориця — чарівниця

Прянощі — річ специфічна і далеко не всім вони до смаку. Однак лікарі-дієтологи постійно нагадують про корисні властивості цих незмінних добавок до їжі, які не тільки поліпшують смак страв, а й здатні лікувати. Скажімо, кориця, яку зазвичай використовуємо для випічки, спроможна боротися з інфекціями не гірше аптечних препаратів.

Готуйтесь дати відсіч негативу

Готуйтесь дати відсіч негативу

У кожного в житті трапляються моменти, коли відчуваєш, буцімто абсолютно не маєш впливу на власне життя. І здається, що ти цілковито наповнений болем, сумом, гнівом і тривогою, образами і ранами, які не гояться. В такі часи будь-яка дрібниця здатна спровокувати нервовий вибух. Як не втратити самоконтролю, не піддатися емоціям?

Мозок... тягнеться до чарки?

Мозок... тягнеться до чарки?

Провівши масштабне дослідження мозкової діяльності підлітків, учені дійшли висновку: передбачити пристрасть людини до алкоголю можна з точністю до 70%. Щоправда, для цього доведеться вивчити цілу низку факторів, зокрема генетику, функціонування мозку і ще близько 40 різних додаткових нюансів.

«Гора цукерок» не трагедія, але…

«Гора цукерок» не трагедія, але…

Привчити дітей до правильного харчування, коли навколо так багато спокусливої смакоти, — непросто. Але що робити, якщо дитина вередує і не хоче їсти здорову їжу? Мати двох доньок і редактор британського журналу Vogue, Калгарі Авансіно на власному досвіді випробувала рецепт залучення дітей до здорового харчування.

Щит без сну втрачає міць

Щит без сну втрачає міць

Лікарі стверджують, що лише 5 відсотків жителів Землі мають міцний імунітет, усі інші так чи інакше відчувають проблеми в роботі захисної системи організму. Чому так відбувається? Серед основних причин цієї тривожної тенденції фахівці називають несприятливу екологічну ситуацію, неповноцінне харчування, дієти, тривале переохолодження, застосування антибіотиків, куріння, зловживання алкоголем.