Така виразна... виразка

Така виразна... виразка

Виразкова хвороба — досить поширена проблема зі здоров’ям. В Україні, як свідчить медична статистика, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки мають 160 осіб на 1000 населення.

Як відомо, 2005 року австралійські вчені Барі Маршалл і Робін Уоррен отримали Нобелівську премію за відкриття мікроба хелікобактер пілорі, який назвали «основною причиною виразки шлунка».

«Швидка їжа»: марафон хвороб?

«Швидка їжа»: марафон хвороб?

Як підтверджують соціологічні дослідження, майже кожен п’ятий житель великих міст в Україні регулярно відвідує заклади швидкого харчування. Основні клієнти таких закладів — молодь. Але «швидка їжа», особливо якщо вживати її часто, — прямий шлях до серйозних проблем зі здоров’ям.

Подушку під ноги, компот — із кураги

Подушку під ноги, компот — із кураги

Набряки влітку дошкуляють особливо відчутно. З’являється втома і відчуття важкості в ногах. Ця неприємність пов’язана з тим, що за спекотної погоди пити хочеться більше, і рідина може затримуватися в організмі. Особливо якщо в людини є проблема з нирками, серцево-судинною системою.

Бігом — за здоров’ям!

Бігом — за здоров’ям!

Дедалі більше людей починають сповідувати здоровий спосіб життя — і ця оптимістична тенденція тішить як лікарів, так і тих, хто активно пропагує заняття спортом. Регулярний активний рух, фізичні вправи не тільки допомагають побороти зайву вагу, а й довго залишатися у добрій фізичній формі.

На гостини до корівки Квітки

На гостини до корівки Квітки

Познайомитися з козенятками, ягнятками і телятками, потиснути лапу коту Матроскіну, взяти участь у майстер-класах із гончарства, виграти приз у конкурсах для кмітливих маленькі відвідувачі Пирогова зможуть кожної суботи та неділі.

Люстерко, ти помилилося!

Люстерко, ти помилилося!

Часом люстерко підкидає прикрі «сюрпризи». Не чекаєш нічого підступного, і раптом помічаєш у власному відображенні нікому не потрібні зморшки… Але впадати у відчай не варто. Маску проти зморщок, яка творить дива, можна зробити самостійно.

«Намалюй свою мрію»

«Намалюй свою мрію»

Його організатори — Асоціація дитячих ендокринологів України та компанія Санофі у рамках своєї довгострокової програми «Діабет. Допоможемо разом» — кажуть, що проводять конкурс для того, аби покращити якість життя дітей із цим «несолодким» захворюванням.

Де він, де — той вітамін D?

Де він, де — той вітамін D?

Літня пора — чудова нагода збагатитися вітаміном D. Цей унікальний елемент ми отримуємо під час прогулянок на свіжому повітрі — його синтез в організмі відбувається під впливом сонячного проміння. Зрозуміло, що сонце має бути лагідним, а не палючим: найкраще приймати оздоровчі сонячні ванни зранку (до 11-ї години), або надвечір — після 17-ї години.

«Швидка їжа» — великий клопіт

«Швидка їжа» — великий клопіт

Шлаки, як відомо, — отрута для організму, оскільки спричиняють багато захворювань. Позбувшись їх, можна не лише поквитатися із зайвими кілограмами, а й оздоровити весь організм. Перспектива варта уваги, тож багато хто береться за чистку кишечнику, випробовуючи на собі різні народні засоби і методи «звільнення» від шлаків.

І «гоголь-моголь» без бацил

І «гоголь-моголь» без бацил

Багато хто полюбляє ласувати свіженькими жовточками з білками. Виявляється, яйця в сирому вигляді корисніші, ніж у будь-якому іншому. Адже сирий білок — активний учасник лужних процесів в організмі, і це допомагає йому боротися із запаленнями. А жовток — джерело біотину (водорозчинного вітаміну).