Добрий настрій — синонім здоров’я

Добрий настрій — синонім здоров’я

Дехто плутає поняття «поганий настрій» і «депресія», вважаючи, що вони тотожні. Однак насправді поганий настрій, на відміну від депресії, має короткостроковий характер, тоді як депресія може тривати тижнями і навіть упродовж місяців. Існує кілька «ліків» від поганого настрою, які діють безвідмовно. Зверніть на них увагу — про всяк випадок.

Грип не відступає

Станом на 17 січня 2016 року в Україні підтверджено 51 летальний випадок унаслідок захворювання на грип. Про це під час брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі. У Вінницькій області, за його словами, зафіксовано 7 таких випадків, в Одеській — 20, Донецькій — 4, Рівненській — 3, в Кіровоградській, Житомирській, Харківській, Черкаській, Чернівецькій, Львівській — по одному, в Києві — 5.

Енергійно і — просто

Енергійно і — просто

Зимової пори люди частіше нарікають на брак енергії. Здається — все гаразд, здоров’я не бунтує, однак сили зібратися і сконцентруватися на важливих справах бракує. Лікарі нагадують про кілька простих правил, які допоможуть почуватися бадьоро й енергійно.

Зима тисне на «хроніку»

Зима тисне на «хроніку»

Узимку не тільки віруси та інфекції виходять iз «підпілля», а й відчутно загострюються серйозні хронічні захворювання: недуги ендокринної, серцево-судинної та кісткової системи. Тож лікарі радять бути обачними тим, хто має подібні проблеми зі здоров’ям. Гострі рецидиви хвороб за холодної пори року не тільки важко лікувати — вони можуть обернутися серйозними ускладненнями.

Щоб грип не прилип

Щоб грип не прилип

Хоч погода нині й не зовсім зимова, однак небезпека підхопити вірус і застудитися залишається. Адже саме о порі, коли морозу немає або він невеличкий, різні хвороботворні мікроорганізми виходять iз «підпілля». Найбільш небезпечна зимова недуга — грип.

Заборона чи ілюзія?

Заборона чи ілюзія?

Багатьох батьків турбує питання: як зробити, аби син чи донька віддавали перевагу здоровому харчуванню і не надто звикали до смачних, але некорисних ласощів. Насамперед тато і мама самі мають подавати правильний приклад дітлахам, бо ж малюки наслідують дорослих.

...І контроль над емоціями

...І контроль над емоціями

Фурункульоз (запалення волосяного мішечка) — поширене захворювання, здатне спричинити тривалі болісні неприємності. Але йдеться не лише про біль: фурункул провокує ще й естетичні незручності. Великі гнійники на шкірі спотворюють зовнішній вигляд, не дають спокою, визріваючи, а після загоєння часто залишають шрами.

Потанцюймо для здоров’я!

Потанцюймо для здоров’я!

Метаболізм — обмін речовин в організмі — безпосередньо впливає не тільки на фігуру, а й на стан і якість здоров’я. Від нього залежить, як часто людина втомлюється, як швидко й ефективно організм долає недугу — у разі проблеми. А також чи загрожують зайві кілограми і целюлiт.