Смачна терапія

Смачна терапія

Навесні особливо важливо тримати організм у тонусі — допомогти йому подолати наслідки сезонного браку вітамінів і підготуватися до літа. Тому кожен харчовий продукт, який нині вживаємо, має приносити організму користь, покращувати самопочуття і зовнішній вигляд.

Схожі, як... грип і застуда

Схожі, як... грип і застуда

На основі ретельних досліджень науковці й медики підрахували: людина хворіє грипом раз на п’ять років. Просто більшість хворих плутають звичайну застуду з грипом. Дослідники зробили аналіз крові 150 добровольцям різного віку (від 7 до 80 років), аби з’ясувати, як часто насправді людина заражається вірусом грипу.

Не все те миле, що у милі...

Не все те миле, що у милі...

Косметичні та гігієнічні засоби стали невід’ємною частиною нашого повсякдення. Дезодоранти, шампуні, мило, лосьйони є на поличках у кожному домі. Однак ці «блага» цивілізації часом містять небезпечні речовини, які можуть спровокувати серйозні захворювання. Провівши низку досліджень, медики і науковці США дійшли висновку, що найбільш згубні для організму хімічні складники — парабени, ароматизатори і тоул.

Увага — на відтінок

Аналізи сечі в медицині використовують уже багато років, адже ця рідина містить цінну інформацію про самопочуття людини і наявність різних патологій.

Однак, як стверджують лікарі, людина може й сама отримати певну інформацію про власне здоров’я, якщо звертатиме увагу на колір сечі.

Кохайте — на здоров’я

Аналізуючи численні дослідження, психологи дійшли висновку, що закохана людина значно краще адаптується до нових умов життя і знаходить вихід із «глухих кутів», аніж та, яка ухиляється від стріл Амура.

Смачна «артилерія» на захисті судин

Смачна «артилерія» на захисті судин

В одному з попередніх номерів ми розповідали про холестерин: його значення, користь і шкоду для організму людини. Лікарі не втомлюються нагадувати, що серцево-судинні хвороби, передусім інфаркти та інсульти, залишаються на чільному місці серед причин смертності. А так званий «поганий» холестерин (ліпопротеїди низької щільності) провокує захворювання судин.

«Ріжуть» кошти — забирають життя...

«Я думаю, при тих коштах, які виділені, потреби будуть задоволені в якихось програмах на 10—20%, в інших — на 30—50%, а в деяких зможуть покрити до 70% видатків, — повідомив голова правління благодійного фонду «Пацієнти України» Дмитро Шерембей. — Крім того, є потреба реальна і задекларована. Коли в Міністерстві охорони здоров’я кажуть, що на 100% щось купили, то йдеться лише про те, що вони витратили ці кошти.

Що іншому віддав — здоров’ям повернулось...

Щедрість — одна з найбільших людських чеснот. І, як підтверджують недавні дослідження, ця чудова якість характеру ще й зміцнює здоров’я. Щедрі люди менше хворіють. Американські вчені, проаналізувавши особливості характеру, стан здоров’я, тривалість та якість життя, дійшли висновку: допомога іншим знижує рівень стресу і нормалізує артеріальний тиск.