Міністерство закордонних справ України вимагає терміново скликати Радбез ООН у зв'язку із загрозою розміщення російської ядерної зброї на території Білорусі.
Головнокомандувач Валерій Залужний нагадав, що рік тому ЗСУ зруйнували міф про «невразливість російського флоту» у порту тимчасово окупованого Бердянська.
Вселенський патріарх Варфоломій переконаний, що Російська православна церква на чолі з патріархом Кирилом (Гундяєвим) розділяє разом із Кремлем відповідальність за військові злочини російських окупантів в Україні.
Підсумки 7-го творчого конкурсу «РОЗУМфест» серед талановитої молоді з нагоди 295-ї річниці з дня народження гетьмана України Кирила Розумовського підбили і оголосили у Батурині на Чернігівщині.
Під час богослужіння в головному храмі Лаври лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини й мирних жителів.
Вже 14 березня московське попівство, яке ще перебуває на території Нижньої Лаври, має надати двох-трьох осіб до складу комісії з приймання-передачі державного майна та готувати валізи на вихід.
Схилили коліна перед легендарним воїном і керівники Генштабу ЗСУ та Міноборони – Валерій Залужний та Сергій Шаптало, Олексій Резніков, Олександр Павлюк та Кирило Буданов.