Онкохворі Тернопільщини залишилися без критично необхідної допомоги через байдужість чиновників

«Зеленський—Труш (друге — це прізвище голови Тернопільської облдержадміністрації. — Авт.)!Поверніть нам право на життя!»

Шахраї з кількох областей об'єднались і масово підробляли документи країн Євросоюзу

Групу осіб, які тривалий час виготовляли фальшиві ID-картки іноземних держав, викрили слідчі-детективи управління поліції у Тернопільської області разом зі співробітниками Тернопільського управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції.

У Тернополі на хабарі понад мільйон гривень погорів податковий високопосадовець

У Тернополі на хабарі понад мільйон гривень погорів податковий високопосадовець

На хабарі понад мільйон гривень (еквівалент 37 тисяч доларів США) погорів начальник оперативного управління Державної фіскальної служби України у Тернопільській області Олег Дурняк.

В Тернополі відмовляються жити за вимогами «червоної» зони

Уже котрий день Тернопіль живе у «червоній» карантинній зоні, до якої його віднесено рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Жорсткі обмеження: в Івано-Франківську, Тернополі та Чернівцях посилили карантин

Майже 2 200 випадків коронавірусу зафіксували в Україні за поперендю добу. Найбільше нових інфікованих у Києві, Львівській, Тернопільській, Чернівецькій та Івано-Франківській областях.

Карантин: Івано-Франківськ, Тернопіль і Чернівці потрапили до «червоної зони»

Карантин: Івано-Франківськ, Тернопіль і Чернівці потрапили до «червоної зони»

Нове карантинне зонування набуло чинності в Україні у понеділок, 7 вересня. Зокрема, три обласні центри на заході України - Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці потрапили до "червоної зони карантину".

Коронавірус: у Тернополі з 1 вересня запровадили шкільні тролейбуси

Ситуація з COVID-19 у Тернополі залишається тривожною. Не виключено, що обласний центр незабаром знову потрапить у «червону» зону, як це вже було в серпні, особливо зважаючи на недавні масові гуляння то на честь Дня незалежності, то з приводу Дня міста.

У Тернополі з’явилася Алея загиблих у російсько-українській війні

У Тернополі з’явилася Алея загиблих у російсько-українській війні

На минулих вихідних урочисто відкрили Алею пам’яті тернополян, які загинули в російсько-українській війні на сході нашої держави. Приурочили подію до Дня пам’яті захисників України.