«Двійочник» прокинувся — а хтось мільйонер!

Працівник банку в Німеччині переказав на рахунок клієнта понад 222 мільйонів євро, заснувши під час роботи. Як повідомляє сайт «Бі­Бі­Сі ньюз», чоловік повинен був здійснити переказ лише 64,2 євро, але задрімав, залишивши руки на клавіатурі. Уві сні від тиснув на кнопку «2», тож і перекинув якомусь щасливчикові аж 222222222,22 євро.

Міккі Маус за 15 мільйонів євро

Саудівський принц Фахад аль–Сауд установив нову планку для «золотої молоді» з когорти «нових росіян» та їхніх українських послідовників. Він витратив 15 мільйонів євро (або 150 мільйонів гривень у перерахунку на наші гроші) на розваги впродовж трьох днів у паризькому «Діснейленді».

Перекис водню йому під хвіст!

Чи може велосипед обігнати швидкісне авто? Як виявилося, так. Хоча в даному випадку йдеться не про зусилля велосипедиста, який крутить педалі, а про можливість «ровера» розвинути максимальну швидкість зі сторонньою технічною допомогою.

Сиджу на нарах, як король на дискотеці

Про можливості «паханів» організовувати свій побут «на зоні» ходять легенди. А ось розповіді про одну із в’язниць Венесуели — чиста правда, підтверджена як місцевою пресою, так і фотографіями в соціальних мережах.

Баби, діти й баобаби

Шлюби між дітьми — не рідкість у країнах Азії чи Африки. Але щоб дитина одружилася з жінкою, яка годиться їй у баби...

Така подія сталася днями в Південно–Африканській Республіці. Як повідомляє газета «Дейлі мейл», 61–річна пані вийшла заміж за восьмирічного хлопчика. Сім’я малого організувала фіктивний шлюб, побоюючись «помсти потойбічного світу».

Женешся? То не оженишся!

«Дружина народжує», «теща при смерті», «на весілля поспішаю» — яких лише пояснень не вигадують наші водії, коли ДАІ зупиняє їх за перевищення швидкості. Якщо переконливо викласти причину поспіху, дорожня міліція, швидше за все, покартає і відпустить на важливу подію. Але це в нас. А в Америці поліція заарештувала такого «гонщика» на порозі церкви, де він саме повинен був вінчатися.

«Чотка шоха і татухи чоткі»

«Чотка шоха і татухи чоткі»

Новий інтернет–мем (ідеться про фразу, подію, фото чи інший кумедний факт, який стає відомий величезній кількості інтернет–користувачів і спричиняє лавину жартів та цитувань) мимоволі породив пересічний хлопчина з Донецької області. Він просто виклав оголошення про продаж свого автомобіля на сайті Infocar.ua. Але суміш була справді «вибухова». Худорлявий продавець Саша, доволі–таки вуркаганської зовнішності, на фото позує біля своєї ВАЗ–2106 лише в шортах, весь у наколках і з цигаркою в руці. Машина 1983 року випуску, пофарбована в червоний колір спереду і в синій — ззаду. Дзеркал немає, і не лише дзеркал. Текст оголошення від Саші сповіщає (цитуємо мовою оригіналу): «Безопасность: Галогенные фары, Серворуль, Сигнализация. Мультимедиа: CD. Состояние: Гаражное хранение. Другое: Тонировка, Тюнинг, ручек с улицы на дверях нет, открываеться с брилка (мається на увазі брелок. — Авт.), два брилка, танировка, музыка пионер, вырезы в капоте». Крім «пацанської» лексики, зовнішнього вигляду самого продавця та його «тачки — агонь», за яку Саньок просить 2100 доларів, користувачів інтернету неабияк зачепило місце проживання Олександра. Єнакієве. Земляк Президента зі схожими нахилами та грамотністю.