«Алло, чоботи на дроті!»

«Алло, чоботи на дроті!»

Гумові чоботи, або просто «гумачки», вельми популярні серед нинішньої молоді. А в кожної молодої людини, звісно, є мобільний телефон. І ось тепер виявляється, що підзаряджати акумулятор «мобілки» можна... від своїх же «гумаків»!

П’ять днів із дамами й королями

Професійний ірландський картяр Філ Лок встановив новий світовий рекорд тривалості безперервної гри в покер — майже п’ять діб. Досягнення, яке мають занести до Книги рекордів Гіннесса, було зафіксовано в столиці грального бізнесу США — Лас–Вегасі — позавчора о сьомій ранку. До цього моменту Лок провів за ігровим столом 115 годин.

Абрамовичу на олівець

Абрамовичу на олівець

Російські олігархи мають привід замислитися над новими можливостями для доведення власної крутості та вкладення своїх космічних (точніше, нафто–газо–металевих) капіталів. У Великій Британії місцеві ріелтори оцінили вартість головних об’єктів нерухомості. Тобто заможні росіяни отримали орієнтир, за скільки їх можна придбати.

Поліція стає на крило

Як відомо, собака — друг людини, надто ж якщо ця людина — поліцейський. Ще б пак, адже у службових псів — чудовий нюх, і він часто стає в нагоді у складних пошукових операціях. Але буває, що й собака не може впоратися із завданням, надто ж коли територія розшуку велика, важко продертися через хащі чи інші перепони. Краще було б їх перелетіти? Так! Тож німецька поліція почала сміливий експеримент із заміни собак–шукачів хижими... птахами.

«Сто тисяч» на новий лад

«Везе ж деяким!» — кажемо ми заздрісно, коли дізнаємося про багатотисячні лотерейні джекпоти. Але, виявляється, мало тримати в руках білет миттєвої лотереї з виграшною комбінацією. Треба ще примудритися не викинути це щастя у смітник.

Краще клумба, ніж вибоїна

Краще клумба, ніж вибоїна

Сувора зима продірявила асфальтове покриття вулиць та автошляхів в усіх країнах Європи. Може, в Україні вибоїн і найбільше, але неприємні ями трапляються на дорогах і в Німеччині, і в Англії. Борються з ними по–різному, а грошей на це бракує не лише в нас. Тож за справу беруться оригінали–приватники. Мешканець Лондона Стів Уїн, наприклад, почав... засаджувати вибоїни квітками. Сайт Orange.co.uk дав Стіву прізвисько «садівник–партизан».

«Чому порушую? Бо НЛО летіло!»

Округ Саутворк на півдні Лондона відомий тим, що тут, на набережній Бенксайд, колись стояв знаменитий шекспірівський театр «Глобус». А ще в багато мов увійшла назва саутворкського притулку для божевільних — Бедламу. Можливо, саме ці чинники змушують місцевих водіїв–порушників при зустрічах із поліцейськими бути акторами або прикидатися дурниками. Принаймні це випливає зі «списку найдурніших виправдань водіїв», який днями опублікувала газета «Сан».

Вимагайте пива цілодобового наливу!

«Якби було море пива...» — це не лише відома пісня, а й рожева мрія мільйонів чоловіків. А ось для працівників пивзаводу «Карслберг» у Копенгагені це була реальність: данські пивовари та інші робітники компанії мали право пити пінний напій, який виробляє «Карлсберг», упродовж цілого дня! Автомати з пивом — просто як на наших заводах із газводою — там розставлені по всій території підприємства. Єдина умова — не з’являтися на роботі п’яними.

Мікрон–невидимка

Шапка і плащ «невидимки» все ще залишаються фантастикою, але науковці зробили черговий крок до втілення цих вигадок у життя. Як повідомляє журнал «Саєнс», команда Толги Ергіна з Технологічного інституту Карлсруе (ФРН) уперше створила матеріал, що робить об’єкт, розташований під ним, невидимим у трьох вимірах.

І на Марсі будуть двірники мести

Поки різні часописи вигадують усілякі фантастичні рейтинги «професій майбутнього», приватна американська компанія «робить казку бувальщиною». Фірма «Бігелоу аероспейс» почала набір астронавтів для роботи в майбутньому космічному готелі або на орбітальній станції. Оголошення про вакансії розміщено на сайті фірми Bigelowaerospace.com.