Пух і пуп

Пупковий пух — вельми цікава штука. Ти його звідти постійно витягуєш — а він з’являється знову. Скільки разів кожен із нас позбувався цих «катишків» у пупі, особливо після носіння флісового одягу! А мешканець австралійського міста Перт Грем Баркер не викидав, а... зібрав найбільшу у світі колекцію пуху із пупа.

Пух, перо і зламані кінцівки

«Ні пуху ні пера» — кажуть у нас, коли насправді бажають людині удачі в якійсь справі. Цей вислів виник у середовищі мисливців і ґрунтується на забобонних уявленнях про те, що при прямому побажанні «пуху й пера» можна «наврочити». У британців керуються такою ж логікою, але кажуть: «Break a leg!» («Щоб ти ногу зламав!»). І, виявляється, іноді це жартівливе побажання може реалізуватися.

301–й «спартанець»

Операція на хворому серці — мабуть, найсерйозніше з усіх можливих лікарських втручань в організм людини. Перед такою подією слід бути «тихіше води й нижче трави» та йти назустріч усім вказівкам медиків. Однак 69–річний Мейджор Хестер вважає, що його серце менш важливе, аніж... гра улюбленої команди з американського футболу. Темношкірий дідусь із міста Детройт попросив лікарів відкласти на кілька днів «серцеву» операцію, заплановану на минулу суботу. Новий термін хірургічного втручання — 14 жовтня. А 9–го числа хворий Хестер зосередився на телетрансляції матчу за участю «Мічиган стейт спартанз».

Народитися з президентом

Культ особи «бацьки» Лукашенка в Білорусі отримав новий прояв. Мешканець Гомеля Володимир Непомнящий звернувся до місцевого загсу з проханням змінити дату його народження з 1 вересня на 31 серпня — як у президента республіки. І річ не лише в тому, що цифри «31.08» стоять у графі «дата народження» в паспорті Олександра Лукашенка. А в тому, що президент РБ... також пересунув на один день дату своєї появи на світ.

Плати, собако, хоч і здох!

Німецька агенція зі збору мит (скорочено — ГЕЗ) — неурядова організація, що займається стягненням із громадян внесків за користування теле– й радіоприймачами — регулярно потрапляє в рубрику «Курйози» місцевих і світових ЗМІ. Цього разу ГЕЗ надіслала вимогу зареєструвати свій телевізор таксі Біні — собаці, яка померла п’ять років тому.

Попіл «Хрещеного батька» стукає в їхні серця

У ЛосАнджелесі розгорілася боротьба за жменю... праху знаменитого актора Марлона Брандо. Суперечка точиться між двома жінками — подругою покійного сина Брандо, Донною Лопес Геон, а також першою дружиною кінозірки Анною Кашфі.

Люди й лудомани

Керівництво казино «Скай Сіті», що в місті Окленд (Нова Зеландія), відмовилося виплачувати великий виграш своєму клієнтові. І, як виявилося, мало на те повне право. 28–річний гравець із Веллінгтона на ім’я Сотеа Ші зірвав у карибський стад куш розміром 60 тисяч новозеландських доларів (близько 44 тис. дол. США), але марно вимагав у касі джекпот. Адже кілька років тому... сам заборонив гральному закладу виплачувати йому виграші!

Хто з’їсть Пауля?

«Восьминіг Пауль? Та з’їли ми його днями», — так невдало пожартував позавчора президент Росії Дмитро Медведєв під час міжнародного форуму в Єкатеринбурзі, в якому брала участь також канцлер ФРН Ангела Меркель. Звісно, головоногий молюск з океанаріуму «Сі лайф» німецького міста Оберхаузен живий–здоровий. Але знаменитій тварині лишилося топтати підводний ряст не так і довго: зараз Паулю два з половиною роки, а взагалі особини виду Octopus vulgaris живуть щонайбільше три роки. Тож до нашого Євро–2012 цей восьминіг точно не дотягне.

«Оазис» вабить Лео

«Оазис» вабить Лео

Друга заповідь — «не створи собі кумира» — абсолютно не працює відносно футбольних уболівальників. Аргентинець Ліонель Мессі, який позавчора відзначив 23–річчя, нині є кумиром для мільйонів людей в усьому світі. Полчища захоплених фанів хочуть грати у футбол, як Мессі, мати таку зачіску і вподобання, як у Лео, поводитися, як він. Відповідно, можна припустити, що найближчим часом різко зросте кількість шанувальників британської рок–групи Oasis. Адже вона подобається самому Мессі!