Перехід із пінг-понгом

Перехід із пінг-понгом

На деяких вулицях із пожвавленим рухом світлофор змушує пішоходів чекати зеленого світла по півтори хвилини й більше. Але, виявляється, час очікування може перетворитися на цікаву розвагу й захопливе змагання. Взяти в ньому участь можна на одному з пішохідних переходів у німецькому місті Хільдесхайм, що у федеральній землі Нижня Саксонія.

Марсіанські хроніки – без магометан

Якщо в рамках проекту «Марс–1» на Червону планету й полетять поселенці із Землі, то серед них навряд чи будуть правовірні мусульмани. Такий висновок випливає із фетви (релігійного розпорядження), виданої генеральним агентством ОАЕ у справах ісламу й вакуфів.

Кинджал Фродо й ноги Сема

Погляди найбільших фанатів кінотрилогії «Володар перснів» учора були прикуті до Каліфорнії — там відбувався великий аукціон Julien’s, на якому з молотка пускали знаковий реквізит, задіяний в «оскароносному» фільмі Пітера Джексона. Зокрема, одним із лотів був кинджал хобіта Фродо Беггінза.

«Іронія долі» з німецьким акцентом

Ще не забулася новина про те, як роззява–британка замість іспанської Гранади полетіла в Гренаду на Кариби, а інтернет приніс новий курйоз подібного роду. П’яний житель німецького Ахена, розташованого в землі Північний Рейн — Вестфалія, випадково заїхав на таксі до сусідньої Бельгії.

Зомбі з бодуна

Багато історій є про наслідки гучних пиятик для їх учасників. Реєстр таких курйозів днями поповнився повідомленням із Польщі. Там один пан після доброго застілля прокинувся в морзі, запакований у поліетиленовий мішок.

Без рук, без ніг, а на Хелловін лізе

Без рук, без ніг, а на Хелловін лізе

Уже менш як за тиждень молодь, та й багато старших людей у різних країнах світу дурітимуть у вирі Хелловіну. Це свято кельтського походження відзначається ввечері 31 жовтня, напередодні католицького Дня всіх святих. Релігійної складової в народних гуляннях Хелловіна не залишилося майже ніякої — людям просто подобається зображувати нечисть, котру слід було б відганяти, бавитися в страшних карнавальних костюмах, прикрашати будинки гарбузовими головами, зображеннями привидів тощо.

Мультфільм до Ньюфаундленда доведе

Невдачею закінчилася спроба американця Джонатана Траппа першим в історії перетнути Атлантичний океан на 300 повітряних кульках, наповнених гелієм. Майже так само виглядав транспортний засіб із відомого мультфільму «Вперед і вгору», і таким чином Трапп уже перелітав Ла–Манш у травні 2010 року.