Згори їм видно все, ти так і знай

Ідучи назустріч 1970 року, коли в СРСР усе, що можна, присвячували століттю від дня народження Володимира Леніна (так само, як у нас зараз — проведенню Євро–2012), радянський лісник Каменщиков у Курганській області РФ висадив деревами напис«Ленину — сто лет». Новатор творив передусім для радянських льотчиків, котрі могли бачити гасло з небес. А ще раніше німецькі лісівники першої половини ХХ століття залишили для авіаторів і взагалі нащадків лісове насадження у вигляді свастики.

Тому що я сокіл — тому і літаю!

Сюжети фантастичних романів, у яких люди літають по місту, використовуючи реактивну тягу невеликих заплічників, от–от стануть реальністю. Принаймні до такого висновку підштовхують акції швейцарця Іва Россі, колишнього військового льотчика, який нині працює пілотом у приватній авіакомпанії. Але для польотів Россі використовує зовсім не літак, а невеликі саморобні крила з реактивними двигунами.

Плюс пальне — мінус жир

Підвищення цін на пальне робить американців здоровішими і морально, і фізично. «УМ» уже писала, що через бензинову дорожнечу мешканці США відмовляються від поїздок до віддалених будинків розпусти. А тепер з’явилася інформація ще й про те, що дорожчий бензин сприяє загальному схудненню громадян Америки.

Віддайте наші черепи!

Відомо, що в музеях Британії, яка свого часу була найбільшою у світі метрополією, зберігається безліч мистецьких цінностей та артефактів із колишніх колоній. Повертати їх британці не збираються. Але винятки бувають. Та ще й обертаються курйозами.

Коли колайдер в землі загуркоче...

Учора дехто з людей, які трохи цікавляться наукою, не виключав... кінця світу, або ж провалу всієї планети в чорну діру. Адже саме на 8 липня було перенесено запуск Великого адронного колайдера — унікального пристрою, збудованого вченими Європейського центру ядерних досліджень (ЦЕРН). Якщо ви читаєте ці рядки, значить, кінець світу ще раз відстрочено.

Півцарства за скріпку?

Два роки тому ім’я канадця Кайла Макдональда стало відоме на весь світ — цей чоловік уславився тим, що зміг обміняти звичайну канцелярську скріпку на цілий будинок. Звісно, не напряму, а через серію обмінних операцій. Минув час — і Кайл вирішив продовжити свої «подвиги».

Нуль у виборчому кошику

Нескінченні вибори та керівники–брехуни вже відчутно «дістали» українців. Он і на вибори міського голови Києва прийшло значно менше голосувальників, аніж попереднього разу. Але нам ще падати й падати до американського містечка Пілзбері (штат Північна Дакота). Там на вибори мера не прийшов... жоден мешканець!

«Епіляція» лісів — це боляче!

«Епіляція» лісів — це боляче!

Позавчора у світовому прокаті (і в українському — також) стартував фільм «Індіана Джонс і Королівство кришталевого черепа», який, за прогнозами багатьох фахівців, може стати найкасовішою стрічкою року. Нагадаємо, що головну роль у цій картині грає нев’янучий Гаррісон Форд, а попередня «серія» пригод «Індіани» вийшла на екрани ще 19 років тому. У новому фільмі інтрига закручується навколо викрадення радянськими агентами нареченої археолога–відчайдуха...

«Зачароване» яблуко спокуси

Люди віддавна цікавляться, чому яблуко на межі розрізу робиться з білого бурим. Відповідь проста: яблуко без шкірки при взаємодії з повітрям (тобто киснем) окислюється. І лише зараз знайдено спосіб, як побороти це не вельми естетичне явище. За повідомленням газети «Гардіан», австралійські селекціонери вивели новий сорт яблук, які не рудішають, коли їх розрізати.

Перевіряй стать, не відходячи від панелі!

Перевіряй стать, не відходячи від панелі!

У дуже неприємну історію влип бразилець Роналдо — дворазовий володар європейського «Зо­лотого м’яча» та триразовий лауреат звання «Кращий футболіст світу ФІФА». Останній із цих титулів він здобув ще в 2002 році, відтоді помітно розповнів, а зараз не виходить на поле у формі «Мілана» ще й через те, що отримав складну травму. Наприкінці квітня 31–річний Зубанчик, відомий неабиякою прихильністю до осіб протилежної статі, «зняв» трьох дівчат в одному з нічних клубів Ріо–де–Жанейро й повіз до себе додому. Але невдовзі з’ясувалося, що ці особи — зовсім не дівчата, а... трансвестити.