«Діджей від теології»

Це в нас популярних і загальновизнаних християнських конфесій — не більше десятка. А у Сполучених Штатах таких релігійних номінацій — понад шістсот (ідеться лише про християнство). Тож не дивно, що в цих церквах і служителі культу дуже оригінальні.

Намалював «зебру»? В тюрму!

Асфальтові тротуари під київськими будинками всуціль обписані словами на кшталт «Я тебе люблю!» (з підстановкою відповідного дівочого імені). Скоро вже не зможеш пройти, щоб не наступити на якусь «Наташу» чи «Іру», але ніхто таких «писак» не ганяє й до відповідальності не притягує. А ось у США, як виявилося, можна потрапити за ґрати, намалювавши на асфальті значно корисніші речі.

Пережити понеділок і не померти

Про те, що «понеділок — день важкий», є не лише прислів’я, а й сотні, якщо не тисячі, анекдотів та різних історій. Ось іще одна: якщо вам удалося пережити позавчорашній день — понеділок — ви молодець. Вважайте, психологічно найскладніша у 2008 році доба вже позаду. Адже саме 21 січня, за підрахунками англійських науковців, було цьогоріч найважчим днем з усіх можливих.

Нардеп? «Нарбомж»!

Відомо, що депутати в країнах Західної Європи, на відміну від наших, часто їздять на роботу на велосипедах (наші — на «Бентлі» й останніх моделях «Мерседесів»). Й інші запити, в тому числі щодо побутових умов, у європейських парламентаріїв скромніші. Наприклад, британський консерватор Ґрант Шеппс провів різдвяну ніч у... спальному мішку на одній із вулиць Лондона. Як повідомляє канал «Скай ньюз», у такий спосіб він хотів привернути увагу громадськості до проблем бездомних. Компанію депутатові склав один із його виборців, котрий у дитинстві був змушений зі своєю сім’єю жити без даху над головою впродовж цілого року.

«Крутіша» за Пізу

«Крутіша» за Пізу

Як видно, відтепер тим туристам, які мали намір відвідати італійське місто Пізу, потрібно переорієнтовуватися на Німеччину та її землю Нижня Саксонія. Адже саме там розташовано село Зуурхузен, а в ньому — церква, яка цими днями відняла в Пізанської вежі титул «найбільш падаючої» споруди у світі. Як переказує газета «Дейлі телеграф», кут нахилу зуурхузенської дзвіниці тепер становить 5,19 градуса, тоді як вежа в Пізі нахилена на 3,97 градуса.

А це смерділа ваша... закуска

Гіпертрофоване побоювання терактів у країнах Заходу іноді стає причиною просто курйозних випадків. Так, днями у престижному лондонському районі Сохо поліцейські перекрили кілька вулиць біля ресторану тайської кухні, коли одному з відвідувачів здалося, що він учув запах небезпечних хімікатів, повідомляє «Скай ньюз».

Мільйонерське щастя

«Щастить же мільйонерам!» — думає кожен із нас, простих смертних, коли вкотре чує про зростання капіталів якогось там Ахметова чи Рокфеллера. Усе логічно: якби не частка удачі, пан такий–то ніколи не став би багатієм. Але, виявляється, трапляються випадки, коли фортуна посміхається дуже заможним людям навіть тоді, коли зовсім цього робити не мала б.