«Блималки» як наркотик

Головний «телефонний терорист» Великої Британії отримав черговий вирок: чотири роки ув’язнення. Можливо, цього разу тюрма відіб’є в 57–річного Девіда Мейсона хворобливий потяг до безпідставних викликів лікарів, пожежників, поліції тощо. Річ у тім, що цей чолов’яга телефонував у «службу порятунку» регулярно, і хибні виїзди рятувальників обійшлися британському бюджету загалом майже у мільйон (!) фунтів стерлінгів (два мільйони доларів). Досі Мейсон потрапляв за ґрати вже тричі, але перебував там недовго.

Таки не в грошах щастя

Скільки вже доводилося чути про переможців лотерей, котрі проциндрюють усі виграні мільйони й повертаються до колишнього напівжебрацького існування. Ось і валлієць Люк Піттард, який два роки тому зірвав джекпот Національної британської лотереї — 1,3 млн. фунтів стерлінгів (близько 13 млн. гривень), днями повернувся на роботу в рідний «Макдональдз». Маршрут «із грязі в князі й назад у грязі?». Далебі. Історія Піттарда — зовсім іншого штибу.

Формула щастя

На людське щастя впливає не кількість грошей узагалі, а кількість грошей, які людина витрачає на інших. Як повідомляє газета «Таймс», до такого висновку прийшла група канадських та американських учених на чолі з Елізабет Данн з університету Британської Колумбії у Ванкувері.

Пасічник проти ведмедя. І держави

Суд македонського міста Бітола виніс незвичайний вирок у звичайнісінькій, здавалося б, справі про руйнування вуликів. Хтось погромив пасіку Зорана Киселоськи й викрав із вуликів мед. Як з’ясувалося, такий злочин скоїв ведмідь — дикий мешканець найближчого лісу. Пан Зоран подав проти клишоногого позов, і суд його... задовольнив.

«Я вам даватиму — ви не беріть!»

Із незвичайним позовом до суду звернувся 28-річний британець Грем Калверт, клієнт найвідомішої у світі букмекерської контори «Вільям Хілл». Азартний тренеркінолог із міста ХотонлеСпрінг упродовж тривалого часу робив невиправдано високі ставки, але результати спортивних поєдинків та інших подій угадував рідко, тож змарнував загалом аж 2 млн. фунтів стерлінгів (4 млн. доларів). Калверт закидає букмекерам не те, що став жебраком. На його думку, букмекери винні в тому, що... вчасно його не спинили.

На боці Британії «воював» астролог

Про прихильність Адольфа Гітлера до астрології й тому подібних окультних наук писали багато. Але тільки зараз стало відомо, що навіть Британія у ІІ світовій війні намагалася застосовувати проти німецького фюрера таку ж псевдонаукову «зброю». Днями британська служба контррозвідки MI–5 розсекретила дані про давню співпрацю з астрологом Луїсом де Волем, за допомогою якого англійські спецслужби намагалися вгадати дії Гітлера.

Наркоторговець на городі

Наркоторговець на городі

Ейлін Уотлінг, літня мешканка містечка Фолкстоун, що в англійському графстві Кент, була ошелешена, коли позавчора вийшла на ґанок свого будинку й побачила в садку... літак, що вгруз носом у землю. Невелика тримісна «Сессна–172» примудрилася пом’якшити падіння об дерева й таким чином уникнути сильного удару об землю та, відповідно, вибуху.

Могила як джекпот

Фраза «і померти спо­кійно не дадуть» актуальна для багатьох українських міст, надто ж для столиці. Ціни на ритуальні послуги — ого–го, а головне — місць на цвинтарях катма, тож у випадку несподіваної смерті родичам небіжчика треба добряче попітніти, аби вирішити проблему з похованням. Ніде ховати народ і в Італії, зокрема в місті Морано, неподалік Неаполя. Тамтешня муніципальна влада вирішила допомогти городянам у вельми оригінальний спосіб: ділянки на кладовищі тепер розігрують... у лотерею.

Яєчня для гангстерів

Яєчня нашвидкуруч — одна з найпоширеніших ранкових страв у всьому світі. Що й казати, такий сніданок доступний, простий у приготуванні, але через це й обридлий. Як «розвеселити» смажені яйця — придумала дизайнерська фірма «Урбан тренд» із Гонконгу. (А звідки ж іще? Зараз усе «Мейд ін Чайна»). Ці китайці пропонують розбивати яйця не просто на пательню, а у спеціальні фігурні форми.