Зі світу по нитці — крутеликам «Пума»

Зі світу по нитці — крутеликам «Пума»

Американці дали Михайлу Задорнову черговий привід скласти серію гуморесок на тему, які ж вони «тупиє». Днями журнал «Форчун» опублікував власний рейтинг «найабсурдніших подій у світі бізнесу, що відбулися в першому півріччі 2009 року». Всього таких зафіксовано 17, і більшість позицій так чи інак пов’язана з діями великих компаній в умовах глобальної кризи.

Король і жебрак

На момент смерті Майкл Джексон був практично лисий, увесь покритий ранами від голок, шрамами від 13 пластичних операцій та важив усього 51 кг. Під час розтинів у шлунку колишнього поп–короля виявили тільки таблетки. Як і сліди від уколів, це — наслідки пристрасті Джексона до знеболювальних препаратів, які співак вводив собі тричі на день упродовж довгих років, пише таблоїд «Сан».

Рок проти коників

Щовесни містечко Тускарора у штаті Невада намагається врятуватися від традиційного нашестя: округ атакують полчища комах, відомих під назвами невадські коники або мормонські цвіркуни (так їх прозвали ще в ХІХ ст., коли тварюки зжерли всі посіви селища мормонів).

Приведи–но мені привида!

Приведи–но мені привида!

Велика Британія відома як країна, де «живе» найбільше привидів. Ще б пак, адже старовинних замків тут вистачає, а свідомість обивателів підготовлена до зустрічей із примарами відповідною літературою. Тож не дивно, що саме в Англії «мисливці на привидів» провели конкурс на найпереконливішу фотографію із зображенням потойбічного явища. Організатором акції виступив професор психології з університету Херфордшира Річард Уайсмен.

Хочеш води? Стій у черзі до клозету!

Юлія Тимошенко, яка в неділю ввечері прибула до Брюсселя для участі в саміті на підтримку інвестицій в українську газотранспортну систему, теоретично могла взяти участь у встановленні незвичайного світового рекорду: там якраз влаштовували найдовшу чергу в... туалет.

Не шуми, і небезпритульним будеш

Кажуть, «умом Росію нє понять», хоча, за певних обставин, така історія могла б трапитися і в інших куточках світу. Суд міста Первоуральск Свердловської області відібрав у місцевого діджея квартиру — тому що він прослуховував музику занадто гучно.

Мийте ноги перед навчанням!

Голландського студента виключили з університету через те, що в нього надто вже смердять ноги. Однак хлопчина був не в тім’я битий і домігся права відвідувати лекції через суд. Курйозність цієї справи полягає ще й у тому, що судова тяганина навколо смердючих шкарпеток тривала... аж десять років

Розріж хату з лободи...

Відомо, що в багатьох випадках членам подружжя під час розлучення дуже складно поділити спільно нажите майно. Недарма ходять анекдоти про те, що в подібних випадках ліжко й шафу — хоч пилкою пиляй. Але в кожному жарті є лише частка жарту. Тому чоловік і дружина з Камбоджі, розриваючи свої стосунки, примудрилися розпиляти... свій будинок.

Приймайте винні ванни!

Певно, багато хто з нас був би не проти, аби з кранів замість води текло пиво, вино чи щось міцніше. Дехто про таке навіть мріє. А для мешканців італійського містечка Марино казка стала реальністю: вода у водогоні перетворилася на вино.