Гроші за втрачені яйця

Якщо над вашим обійстям гудуть літаки — це, звісно, неприємно. Але врахуйте, що в цивілізованих країнах подібний факт є підставою для компенсацій потерпілим від надмірних шумів. Іноді навіть достатньо, щоб шум вплинув не на вас, а на ваших… курей.

Штраф — вибух!

У нас вважають, що відвезти неправильно припарковане авто на штрафмайданчик на евакуаторі — надто жорстка і неправомірна кара. А ось у Британії, виявляється, машину, залишену в недозволеному місці, поліцейські можуть навіть... підірвати.

Згадати все

Позавчора в Лондоні завершився 18–й чемпіонат світу серед власників найкращої пам’яті. Цього року в турнірі брали участь 62 унікуми з 17 країн. Як повідомляє ІТАР–ТАКС, вони змагалися в таких категоріях, як запам’ятовування бінарних кодів, випадкових цифр, геометричних фігур, історичних дат, малюнків тощо (загалом більше десяти дисциплін). Переможцем — причому втретє поспіль — став британець Бен Прідмор.

Салям алейкум, залізяко!

Хто сказав, що розумні роботи–гуманоїди — прерогатива вчених Америки, Західної Європи та Японії? Спростувати «відсталість» Близького Сходу в цій царині взялися науковці університету в Аль–Айні, Об’єднані Арабські Емірати. Вони створили першого робота, який може «говорити» арабською мовою.

«Прикиди» Хелловіна: не страшно, а курйозно

Хелловін — це свято, завдяки якому раз на рік дорослі можуть повернутися в дитинство і пограти у «страшилки». Костюми, якими лякають у ніч напередодні дня всіх святих, можуть бути найрізноманітнішими. Водночас використання дивних карнавальних образів спричиняє чимало курйозних ситуацій.

«Три по 50!»

«Три по 50!»

Недарма кажуть, що фінансова криза — для багатьох людей не лише великий удар, а й добра нагода почати життя й бізнес із чистого аркуша. Американець Деніел Седдікі минулого року втратив усі заощадження, залишився без роботи і даху над головою. Батьки порадили Деніелу звернутися по допомогу до фахівців і для початку відновити душевну рівновагу. Але молодий чоловік вирішив виходити із кризи самотужки і з вигадкою: у вересні 2008–го Седдікі поставив за мету змінити 50 робочих місць у всіх 50 штатах за 50 тижнів та написати про такий сміливий експеримент книжку. І ось, повідомляє газета «Дейлі телеграф», проект закінчено.

Камквамбина позашкільна наука

Навіть у дуже бідних країнах можуть жити дуже тямущі дітлахи. Так, днями канал Сі–Ен–Ен прославив мешканця африканської держави Малаві Вільяма Камквамбу, котрий у своєму селі побудував практично зі сміття електростанцію на п’ять вітрогенераторів.

Якщо у місті Бунданун спіткає вас бодун...

Перейшовши свого часу на одноразову тару з пластику, людство лише зараз почало усвідомлювати, наскільки цей матеріал небезпечний для планети: тут і там валяються порожні ПЕТ–упаковки, і травмуватимуть живу природу вони ще дуже довго, адже період розкладу сміття з пластику — близько півтисячоліття (при тому що паперу, скажімо, — від двох до десяти років).

Голуб «мило» швидше донесе!

Ті, хто має справу з комп’ютерами, знають, що це за кара — повільний інтернет. Якщо ще років десять тому черепашачі швидкості інтернет–зв’язку можна було сприймати як належне, то тепер, коли більшість користувачів сидить на всіляких швидкісних та виділених лініях, власники повільного «нету» почуваються просто нещасними. Дуже багато таких у Південно–Африканській Республіці, де, як виявилося, поганий інтернет–зв’язок — лихо загальнодержавне. Тож одна фірма інформаційних технологій із ПАР вирішила влаштувати своєрідну «демонстрацію протесту» і використала для цього... поштового голуба.

Не ховайте, а ставайте. В чергу

Не ховайте, а ставайте. В чергу

Після смерті колишнього поп–короля Майкла Джексона минуло вже дев’ять днів, а його тіло ніяк не віддадуть землі. Попередня інформація від родичів співака про те, що зірку поховають у середу, 1 липня, на Майкловому ранчо «Неверленд», виявилася неправдивою за обома пунктами. По–перше, середа минула, за нею — четвер і п’ятниця, а ще не було ані похорону, ані обіцяного публічного прощання із Джексоном. По–друге, закони Каліфорнії наказують ховати померлих тільки у відведених для цього місцях, тобто на цвинтарях.