Тетяна Ричкова перемогла на довиборах у Дніпрі

На виборчі дільниці у Дніпрі прийшли всього-на-всього трохи більше 26 відсотків виборців. Найголовнішою причиною цього називають аномальну спеку (температура повітря сягала майже 40 градусів за Цельсієм).

У Дніпрі рейдери захопили трубний інститут

Уранці 5 липня група людей спортивної статури у кількості 30—40 чоловік зірвали решітки на вікнах, за допомогою болгарок почали різати несучу стіну і встановлювати там двері, проникли всередину двох корпусів Дніпропетровського трубного інституту.

Фотовиставку «Свавільно засудженим — волю!» показали депутатам

Фотовиставку «Свавільно засудженим — волю!» показали депутатам

Цю фотовиставку, яку назвали «Свавільно засудженим — волю!  2033 а — законопроект останньої надії», офіційно презентували в Українському домі. Ще раніше вона почала експонуватися у Верховній Раді України.

Павлоградський хімзавод хочуть приватизувати

Павлоградський хімзавод хочуть приватизувати

«На сьогоднішній день у Дніпропетровській області відбувається систематична атака на одне з ключових підприємств ракетно-космічної галузі й оборонної сфери України — Павлоградський хімічний завод.

У Дніпрі під декомунізацію підпало понад 4 тис. вулиць і скверів

У Дніпрі під декомунізацію підпало понад 4 тис. вулиць і скверів

Прес-служба Дніпропетровської облдержадміністрації повідомила про завершення процесу перейменувань вулиць, провулків, площ і скверів, з яких отримали нові назви загалом понад 4,1 тисячі.

Теги: Політика

«Підземка» в Дніпропетровську отримала перспективу на тлі катастрофи

«Підземка» в Дніпропетровську отримала перспективу на тлі катастрофи

Якщо сказати, що істо­рія будівництва дніпропетровського метро «бородата», то це все одно, що не сказати нічого. Бо справді, навіть подумати страшно, скільки води спливло після того, як було запущено першу лінію «підземки», яка складалася всього-на-всього з шести станцій.

Немає другого Дніпра?

Немає другого Дніпра?

Незважаючи на те, що минулого четверга Верховна Рада України присвоїла нові назви понад 300 населеним пунктам нашої держави, безперечно, перейменування Дніпропетровська у цьому переліку стало найрезонанснішим. Усе ж уперше закон про декомунізацію «добрався» і до обласного центру, до того ж на теренах нашої держави далеко не останнього.

Шанс для невинних

Шанс для невинних

Законопроект «Про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України щодо забезпечення засудженим за особливо тяжкі злочини права на правосудний вирок» уже давно готовий до другого читання у сесійній залі Верховної Ради України. Але вже кілька місяців у народних обранців руки не доходять до того, щоб поставити його на вирішальне голосування. Незважаючи на те, що Європейський суд з прав людини послідовно виносить рішення не на користь держави Україна, за які, до того ж, розплачуються не судді, а ми, платники податків.