Титановий Джексон постраждав від «Бруснички»?

Титановий Джексон постраждав від «Бруснички»?

Небачена напруга напередодні повторних виборів міських голів в обласному центрі, Кривому Розі, Дніпродзержинську та Павлограді минулої неділі на Дніпропетровщині позначилася черговим несподіваним поворотом. У серйозну аварію раннього ранку, приблизно о 5.40, потрапив 25-річний Євген Терехов, відомий як Титановий Джексон.

Приборкання «УКРОПу»

Приборкання «УКРОПу»

Минулих вихідних у Дніпропетровську сталися бурхливі події, які сколихнули всю Україну. Гучне суботнє затримання недавнього заступника голови місцевої облдержадміністрації, а нині — лідера політичної партії «Всеукраїнське об’єднання патріотів — УКРОП» Геннадія Корбана справді стало видовищем, дотепер небаченим.

«Гаряча точка» — Дніпропетровськ

«Гаряча точка» — Дніпропетровськ

У другому турі боротьби за посаду міського голови Дніпропетровська суперники зійдуться справді стінка на стінку. Недарма ж експерти називають обласний центр поряд з Одесою, Ужгородом та Черніговом однією з «гарячих точок» під час повторних виборів мерів.

З вилами проти комбайнів

З вилами проти комбайнів

Вийти в поле, образно кажучи, «з вилами» жителі села Незабудине Солонянського району були змушені після того, як помітили, що соняшник у полі, яке складається з їхніх паїв, стали збирати невідомі комбайни. До цього люди безрезультатно намагалися протягом тривалого часу дізнатися, коли ж їм буде виплачено обіцяні гроші за користування паєм.

У Москві нас бачать...

Коли фірма «Акксонсофт» з київською пропискою вирішила розширити свій бізнес на терени Дніпропетровська, на перший погляд таке прагнення здалося цілком благородним. Адже співробітництво пропонувалося у рамках програми «Безпечне місто». Йшлося ж про встановлення високоточних відеокамер по всьому Дніпропетровську.

Рогачами по руках

Рогачами по руках

З 2007 року в майстрів петриківського розпису існував особливий стимул для свого самовираження. Саме відтоді був започаткований фестиваль-ярмарок «Петриківський дивоцвіт». І хоча головною фішкою дійства були витвори рук місцевих майстрів самобутнього розпису, звідусіль сюди стали з’їжджатися вмільці у найрізноманітніших сферах творчої діяльності.

Удар по «Удару»

Голова Дніпропетровської обласної організації політичної партії «Удар» Руслан Колесніков заявив не тільки про складення з себе таких повноважень, а й про відмову від подальшого співробітництва з партією «Солідарність».

Вілкул, «укроп» і «Відродження»

Вілкул, «укроп» і «Відродження»

На Дніпропетровськ уся Україна, вважай, завжди дивилася з таким собі пієтетом. У часи радянські це було місто «не перше, але й не друге», як тоді напівжартома — напівсерйозно говорили, на весь могутній Радянський Союз.

«Літаючий» хміль

Нечувана трагедія під кінець Дня Незалежності України сталася в Самарському районі Дніпропетровська. Неподалік Палацу культури на житловому масиві Придніпровський, де проходили святкові заходи, 35-річний водій «Мерседеса», директор одного з місцевих комерційних підприємств розігнав своє авто на досить вузькій вулиці Чаплинській до швидкості близько 100 кілометрів за годину.

Сторіччя — «під ножем»

Завод «Дніпроважпапірмаш», який 12 березня 2016 року має відзначити свій 100-річний ювілей, є унікальним, адже він — єдине в Україні підприємство, яке випускає обладнання для виробництва паперу. Притому, що споживачів такої продукції на теренах нашої держави нині немає.