Добровольці просяться в бій

Добровольці просяться в бій

Командир розвідувальної групи роти «Торнадо» Юрій Помазан на прес-конференції у Дніпропетровську заявив про саботаж мобілізації. Як повідомив воїн, у рідному Харкові торік він тричі ходив до військкомату і просився на фронт, але його не взяли без пояснення причин.

Вже й до Нігояна добралися…

Невідомі у селі Березнуватівка Солонянського району на Дніпропетровщині вкрали з місця поховання героя Небесної сотні Сергія Нігояна сім ялинок. Про це повідомила прес-служба Головного управління МВС України у Дніпропетровській області. При цьому три ялинки є канадськими, для даної місцевості незвичними.

Страждання Лілі

Коли нещодавно проросійські бойовики стали інтенсивно обстрілювати селище Мар’їнка Донецької області, один із снарядів розірвався у приватному секторі, де мешкала родина з трьома дітьми, у тім числі, з 5-місячною дитиною. У будинку навіть стеля обвалилася. Найбільше ж постраждало саме маля.

Банкет «Русалки» на тлі чуми

Банкет «Русалки» на тлі чуми

Вихованка знаменитої дніпропетровської дитячо-юнацької спортивної школи спортклубу «Метеор» з фігурного катання Тетяна Навка до Росії перебралася ще з 14-річного віку. І коли востаннє вона була у рідному місті, так просто й не пригадати. Її тодішній (ще 1988 року) переїзд насамперед пов’язують iз тим, що в Україні талановитій фігуристці, що виступала в парному розряді, не знайшлося партнера.

«Рука Москви» на «Дніпроважмаші»

«Рука Москви» на «Дніпроважмаші»

Працівники одного з найбільших дніпропетровських підприємств – публічного акціонерного товариства «Дніпроважмаш» — забили на сполох. З близько 1,5 тисячі наявних на сьогодні трудівників тут уже з серпня мають скоротити половину.

Яворницький з Полем проти Карла Маркса

Яворницький з Полем проти Карла Маркса

Після виходу у світ закону про декомунізацію Дніпропетровську та Кіровограду серед усіх обласних центрів пощастило найменше. Адже їм, окрім усього, доведеться змінювати ще й свої назви. На честь натхненника «червоного терору» не тільки дотепер зберігається сама назва обласного центру, а й величезний пам’ятник йому прямісінько на привокзальній площі, на який буквально наштовхується кожен, хто прибув до міста потягом, ще ніхто не звалив.

«Південмаш» стерпить не все

«Південмаш» стерпить не все

Єдиному в Україні підприємству ракетно-космічної галузі — Південному машинобудівному заводу — відімкнули дві лінії подачі електроенергії. Про це повідомляють у ПАТ «ДТЕК «Дніпрообленерго». За всю багаторічну історію підприємства така ситуація виникла чи не вперше. Отож фахівці застерігають від можливих наслідків.

«Мертві» сорому не мають

У жовтні 2013 року до правоохоронних органів звернулася збентежена жінка із заявою про зникнення свого сина, 1978 року народження. Як водиться у таких випадках, міліціянтами було розповсюджено інформацію про оголошення особи в розшук. У цьому процесі матері показали для впізнання труп, знайдений поблизу однієї із залізничних станцій. І жінка свого сина у небіжчику впізнала. Отож правоохоронці вважали тему вичерпаною.

Фейк проти Порошенка

Минулих вихідних привернули увагу численні повідомлення в iнтернеті про проведення у Дніпропетровську акції проти політики Президента України Петра Порошенка під егідою руху «Громадянський патруль Дніпропетровська».

Газ із... льоду може «потопити» Росію

Газ із... льоду може «потопити» Росію

Газ із льоду — це зовсім не красива фраза, як може спершу здатися, а реальність. Хоч, певна річ, і не позбавлена такого собі образного визначення. Ще цей газ називають горючим, або ж метановим льодом. Що цілком співвідноситься з істиною. Адже цей газ справді «ув’язнений» крижаним шаром на морському дні, для якого притаманні дуже високий тиск (до 400 атмосфер і більше) та низька температура.