Далекі втрати
Достроково забезпечивши собі перший рядок у турнірній таблиці Західної конференції в регулярному чемпіонаті російської вищої ліги, «Донбас» поїхав у чотириматчеве гостьове турне по Азії. Минулої середи донеччани поступилися в Казахстані середнякові — усть–каменогорському «Торпедо–Казцинк», але наступного дня взяли реванш із тим же рахунком 2:1. Потім чемпіони України переїхали до Центрального Сибіру, де позавчора у Красноярську зустрілися з «Соколом» — аутсайдером Східної конференції. І гості сенсаційно поступилися! Українська команда вела 4:0, але примудрилася пропустити п’ять шайб поспіль. За 22 секунди до завершення третього періоду підопічні Олександра Куликова відігралися. Переможця ж визначила рідкісна за тривалістю серія булітів.