Донати на патрони для наших снайперів: «Студентський БУМ» в КНЕУ отримав друге дихання

Друге дихання отримав «Студентський БУМ» (бенефіс університетської молоді), який упродовж п’ятнадцяти років проводився у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана.

Хочеш працювати? Працюй! Як студентам влаштуватися на хорошу роботу

Незламними є не лише українські захисники, а й студенти, які в умовах війни не втрачають шансу для особистого розвитку та пошуку роботи задля відбудови України.

Вода з підземних глибин

Вода з підземних глибин

У київському «Водно–інформаційному центрі» (Музей води) відкрилася нова відеоекспозиція «Походження води на Землі». Музей, що розташований на мальовничих дніпровських пагорбах, є осередком просвітницької діяльності та популярним місцем відпочинку.

Соло багатоверстатниці

Соло багатоверстатниці

Для виступів свого колективу вона навмисне обирає найвіддаленіші, Богом забуті села, куди знаних артистів не заманиш навіть високими гонорарами. Київський самодіяльний ансамбль ветеранів «Мрія» їздить туди на приміських автобусах чи попутках, а концерти дає майже задарма.

Кобзар iз тополиного пуху

Кобзар iз тополиного пуху

Візерунок у вінок всенародної шани Кобзарю вплели майстрині клубу «Флористика» Ольга Круковська, Ніна Мінченко, Катерина Дітківська, Ганна Авдєєва, Ірина Молчанова, Галина Донченко. Цікаво, майже всі жінки почали займатися флористикою, коли вже вийшли на заслужений відпочинок.

Мрії з бісеру

Мрії з бісеру

«Рік Коня сплутав мені всі карти! — жартує Олена Васянович, яка мешкає в селищі Немішаєво на Київщині. — Бісероплетінням я займаюся вісімнадцять років і плету переважно хризантеми, ялинки, кольє, намиста й кулони, скарбнички, чохли для телефону, обручі для волосся. До Великодня — пасхальні яйця, які слугують неодмінною прикрасою святкового столу.

Працевлаштування зареєстрованих безробітних збільшилося на третину

Працевлаштування зареєстрованих безробітних збільшилося на третину

Державній службі зайнятості України днями виповнилося 23 роки. І хоча це не ювілей, у службі зазвичай підбивають підсумки. Тим більше що останній рік служба працювала в новому законодавчому полі і має вагомі здобутки.

Пілотний проект — працює!

Пілотний проект — працює!

Незаконно звільнили, не розрахувалися в повному обсязі за відпрацьовані дні... Чимало громадян, що потрапляють у таку ситуацію, не наважуються захищати свої трудові права. Словом, «ковтають» біль і вдаються до пошуку нової роботи. Хтось поринає в iнтернет, вишукуючи вакансії. Інші телефонують знайомим...