Шлейф Медведчука: Київську облдержадміністрацію очолив Олександр Горган

Конкурсна комісія з питань вищого корпусу державної служби обрала Олександра Горгана головою Київської обласної державної адміністрації. Це викликало обурення у громадян, які вважають його людиною Медведчука.

Теги: Україна

Стрічка на мільйон

У році, що минає, українські глядачі мали змогу побачити 28 українських фільмів. І наступний рік нам подарує немало гучних прем’єр.

Уже за місяць, до Дня всіх закоханих, на екрани вийде україно-литовський проект «Ніч святого Валентина».

Антилопи не винні

Антилопи не винні

Коли наприкінці зими неприступна до того президентська резиденція в Межигір’ї раптом відкрилася для простих громадян, крім золотих батонів та розкішних палаців, люди знайшли там і приватний зоопарк iз рідкісними, а іноді й просто унікальними, тваринами.

Знову під підозрою

Знову під підозрою

Кілька місяців тому звільнення Дмитра та Сергія Павліченків, за виправдання яких боролися і правозахисники, і громадськість, і футбольні ультрас, було однією з відчутних перемог Євромайдану у справі відновлення справедливості в суспільстві. І ось батько й син ледь знову не опинилися за ґратами. За словами юристів родини, Павліченків мали заарештувати, але вони вчасно втрутилися. За словами захисників, Павліченки з подивом дізнались, що проти них знову відкрито кримінальні справи.

«Праві» неправі

Звістка про те, що бійці «Правого сектору» пересварилися між собою в Житомирі, сколихнула вчора медіа-простір. Житомиряни і справді чули постріли та бачили групи озброєних людей і працівників міліції біля будинку БТІ. Ходили чутки про захоплення заручників і якісь незрозумілі «розборки».

Комуністи, на вихід!

У понеділок увечері невідомi, скориставшись «болгаркою», вирізали залізні двері та захопили приміщення міськкому Комуністичної партії України в Дніпропетровську. Як повідомляють у прес-службі КПУ, ще одна група намагалася захопити обком партії, але їй завадила державна охорона.

Хто «залатає» кордон?

Хто «залатає» кордон?

Державна прикордонна служба України вчора сама опинилася «за кордоном». Громадські активісти влаштували перформенс біля дверей відомства, поставивши будку та шлагбаум і виставивши свій прикордонний пост. Так активісти Майдану відреагували на численні атаки терористів на сході України, де постійно гинуть українські вояки.

Майстер камери — у камерi

Майстер камери — у камерi

Учора українські кінематографісти з барабанами та українськими прапорами пікетували посольство Росії, вимагаючи звільнити українського кінорежисера Олега Сенцова, затриманого в Криму співробітниками ФСБ.

Сила є — вiтрил не треба

Учора з Київського водосховища стартував унікальний заплив по Дніпру до Чорного моря. Двоє мешканців столиці, Дмитро Чехоєв і Дмитро Долгий, планують подолати дистанцію понад 1000 кілометрів на двомісній каркасній байдарці «NERIS Валькірія-2», оснащенiй лише веслами. Їхнiй маршрут пролягатиме від Київської ГЕС і далі через Канів, Черкаси, Дніпропетровськ, аж до Очакова.

Репресії для татар

Самопроголошена влада Криму збирається посилити репресії проти кримських татар. Це стало очевидним після заборони на в’їзд до Криму Мустафи Джемілєва та подій навколо вшанування 70-ї річниці депортації татар, коли останнім заборонили масові зібрання з цього приводу.