«Життя розпинало його на хресті»

«Життя розпинало його на хресті»

Виставка, що вмістила понад 20 робіт художника Валерія Боняківського, відкрилася 14 січня, якраз на його день народження, у художньому салоні на вулиці Жовтневій у Полтаві. А 15 січня у Дніпропетровську, звідки полтавець пішов добровольцем у зону АТО, його матері Марії Боняківській вручили орден «За мужність» ІІІ ступеня, присуджений посмертно.

Для армії — від бабусі

У Тернополі, мабуть, уже не залишилося категорії людей чи сфери діяльності, не причетних до допомоги українській армії та добровольцям АТО. Нещодавно на потреби наших воїнів пішли тисячі гривень, що їх наколядували під час Різдвяних свят школярі.

Гірше атомної війни!

Гірше атомної війни!

Дев’ять місяців тривала окупація півострова Чонгар на Херсонщині російськими військами. Ще в березні 2014 року російські «зелені чоловічки» захопили півострів Ад (Чаплинський район), села Стрілецьке (Арабатська Стрілка) і Чонгарський півострів, який є одним iз сухопутних кордонів між материковою Україною та її Кримським півостровом.

У списках не значились

У списках не значились

Добровольчі батальйони, які з’явилися ще від початку російської агресії на сході, стали вже легендою українського збройного опору. Назви «Донбас», «Айдар», «Азов», «Правий сектор», «кіборги» стали синонімами мужності і героїзму. Добровольцями-патріотами пишаються, їх ставлять за приклад, їм віддають військові почесті. Однак перед державою її захисники виявляються зовсім незахищеними.

Руки загребущі

Руки загребущі

Лихі 90-ті, крім купонів та шаленої інфляції, запам’яталися нам іще одним суспільним явищем — рейдерством. Але якщо в ті часи цим займалися переважно кримінальні «бригади», то віднедавна це явище вийшло на державний рівень.

Менеджери війни

Менеджери війни

Складно підрахувати загальну кількість простих жителів нашої країни, які надають благодійну допомогу воїнам української армії. Найцінніший досвід отримали мешканці пiвдня України. Саме тієї частини нашої країни, де план Путіна про створення Новоросії зазнав повного фіаско.

Жертва Великої Вічної війни

Жертва Великої Вічної війни

Він став жертвою одразу двох воєн. Перша — неоголошена чи гібридна, від якої потерпає Донбас і вся Україна. Змушений був залишити улюблену роботу та рідну домівку в центрі Донецька і якийсь час мешкати у будинку в селі Богородичне Слов’янського району. І друга — Велика Вічна війна зі злочинністю, про яку він активно і багато писав...

Доторкнутися до депутата

Доторкнутися до депутата

27 листопада відбудеться перше засідання новообраної Верховної Ради України VIII скликання. На порядку денному, окрім пунктів про інтеграцію України в Європейський Союз і НАТО та створення нової виборчої системи, можновладці розглядатимуть і питання про скасування депутатської недоторканності.

Валерій Сушкевич: Законопроект, який може захистити права добровольців, досі лежить у Верховній Раді

Валерій Сушкевич: Законопроект, який може захистити права добровольців, досі лежить у Верховній Раді

Ідея цього інтерв’ю зародилася в палатах Центрального військового госпіталю, після знайомства з бійцями, які, втративши на війні руку чи ногу, стикаються з багатьма проблемами не стільки фізичного, скільки бюрократичного характеру.