І досвiд — син помилок трудних...

І досвiд — син помилок трудних...

Підполковник запасу, ветеран-«афганець» Валентин Депто в інформаційній агенції «Новини Полтавщини» розповів про те, що він думає про ситуацію в Українській армії й нинішню війну на Донбасі. Валентин Петрович брав участь у бойових діях в Афганістані з грудня 1981-го по травень 1984-го, входив до групи, створеної при командуванні 201-ї мотострілецької дивізії, яка розробляла найбільш оптимальні варіанти виконання бойових завдань — задля того, аби уникнути втрат у військах.

Донецькі. Паралельний світ

Донецькі. Паралельний світ

Вони дуже дорослі, мої донецькі однокашники. Це не з віком пов’язане. Ми майже ровесники, але вони — дуже дорослі. Пашине почуття гумору лишилося легким і природним, але усміхається він зараз рідко. Ліна, як завжди, вдумлива й стримана, тільки тривожний сум в очах не можуть приховати навіть робочі окуляри.

Молитва сотника

Молитва сотника

Перше вересня у Дніпропетровській обласній клінічній лікарні імені Мечникова стало тим днем, що запам’ятовується на все життя. Цілу ніч безперервним потоком сюди доставляли важко поранених в Іловайському котлі, що вже увійшов в українську історію як одна з найтрагічніших її сторінок.

Ті, що пройшли крізь вогонь

Ті, що пройшли крізь вогонь

Військовим організували грандіозну зустріч: більш як півтисячі людей зібралися на головній площі південного міста, щоб привітати героїв. Їх у буквальному сенсі закидали квітами, щиро дякували за виконання військового обов’язку. На жаль, бачити й чути це змогли не всі: підрозділ, виходячи з оточення «зеленим» коридором, потрапив під обстріл бойовиків, у результаті чого троє херсонців загинули.

Вам i не снилося

Вам i не снилося

У Полтавському військовому госпіталі від початку антитерористичної операції на сході України пролікувалися понад 80 осіб із різних областей — поранених, контужених, а також із захворюваннями, що загострилися в непростих умовах війни (серцево-судинними, виразковою хворобою тощо).

Дорожнiй патруль

Нагадаємо, що наразі в зоні проведення антитерористичної операції під керівництвом заступника начальника управління столичної ДАІ Олександра Ткаченка перебуває 30 інспекторів ДАІ. Вони вже місяць знаходяться у відрядженні на сході країни і днями повинні повернутися додому.

«Щоб зупинити зло, доводиться вбивати — для військового це не є гріхом»

«Щоб зупинити зло, доводиться вбивати — для військового це не є гріхом»

Нині багато громадських об’єднань надають підтримку й допомогу нашим військовим частинам, які перебувають у зоні воєнних дій на сходi України. У Полтаві чи не найбільшу роботу для потреб АТО проводить Батальйон небайдужих, організований при Свято-Успенському кафедральному соборі УПЦ Київського патріархату.

Життя під прицілом

Життя під прицілом

Ми познайомилися на Світязі. Валя приїхала з сином у журналістський оздоровчий центр «Світязь», який цього літа вперше прийняв відпочивальників на березі «волинського Байкалу». Кілька сімей донецьких журналістів за сприяння Національної спілки журналістів гостинно прийняли волинські журналісти на своїй базі.

Звичайні герої

Звичайні герої

Вони не люблять говорити про себе, уникають зайвої уваги, неохоче називають свої прізвища — мовляв, для чого? — і відмовляються фотографуватися. А ще — вони зовсім не вважають себе героями і кажуть, що вони такі, як усі. Хоча ТАМ були не всі, і далеко не всі здатні свідомо піти ТУДИ, щоб перевірити себе на мужність, на справжній патріотизм і самовідданість...

Віч-на-віч із Бєсом

Віч-на-віч із Бєсом

Руслан Назаров і його приятель Олександр Малий пішли до української армії добровольцями. Дуже їх вразило, як зізнаються, те, що Росія стала зазіхати на наші території. Зухвало захопила Крим і вже висловлює претензії щодо східних регіонів.