Знову «концерт»

У Львівському театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької — знову суперечка. Цього разу «непорозуміння» сталося через благодійну акцію для дітей, чиї батьки загинули в АТО. Диригент театру Мирон Юсипович розповів журналістам, що директор театру Тадей Едер відмовився допомогти організувати благодійну акцію і безкоштовно надати приміщення в театрі.

Горить терикон

Уже кілька тижнів мешканці міста Соснівка, що на Червоноградщині Львівської області, змушені дихати ядучим димом. Першим про це на сесії обласної ради розповів депутат Ігор Грабінський: «Ніхто нічого не робить. Терикон горить повним ходом.

Хребет не зламати

У Самборі Львівської області депутат міської ради погрожував журналісту. Колектив газети «Самбірська газета» розповів про інцидент на своїх сторінках в соціальних мережах. Так, за повідомленням газети, 25 березня депутат Самбірської міської ради i відомий місцевий підприємець Ярослав Кузьмяк зателефонував редактору газети і погрожував журналісту Юрію Леськіву фізичною, розправою.

Сунуть носа у сміття

У Львові організували екскурсії до найбільшого в Україні сміттєвого полігону. Екологічна мандрівка триває більше чотирьох годин і вже набула такої популярності, що й самі організатори не сподівалися. Екскурсія включає три важливi пункти: лінія з переробки ртутних ламп, Грибовицьке сміттєзвалище та лінія з переробки пластикових пляшок.

«Шерше ля» робочі місця

Одразу два іноземні інвестори побудують заводи у Львівській області. Перший з них — німецька компанія «Леоні», яка розширює свої виробничі потужності та шукає підходящу земельну ділянку для нового будівництва.

«Креативний квартал» у старому депо

У Львові почали створювати інноваційний комплекс, який хочуть зробити столицею стартапів та оригінальних ідей для бізнесу. Як повідомляє міська рада, мета такого проекту дуже амбіційна — запустити в країні інноваційну економіку.

НезаМУЛені очисні

У Львові побудують завод із переробки мулу. Він стане першим великим екологічним проектом на всю Україну. Гроші на його зведення збирали «з миру по нитці». Майже 15 мільйонів надав ЄБРР, ще п’ять — Північна екологічна фінансова корпорація (НЕФКО) і 7,5 мільйона додало Східноєвропейське партнерство у сфері енергоефективності та екології (E5P).

Не в забої — на морозі

Не в забої — на морозі

Гірникам iз ДП «Львіввугілля», за словами посадовців, нарешті дали заборговану зарплату за листопад-грудень 2015 року. Аби отримати чесно зароблене, шахтарям довелося страйкувати та 12 січня перекривати трасу Львів—Рава-Руська. Загалом боргу «набігло» на 58 мільйонів гривень.

Доктор «Пі» хоче на волю

Сихівський районний суд Львова повернув клопотання адвоката Андрія Слюсарчука, в якому захисник просив перерахувати термін ув’язнення свого підзахисного. Таке перерахування стало можливим після прийняття Закону «Про удосконалення порядку зарахування судом попереднього ув’язнення в строк покарання», так званий «закон Савченко».

Суддя-«колядник» — і письменник

Після семи років ув’язнення у Львові побачили Ігоря Зварича, колишнього голову Львівського апеляційного адміністративного суду. Нагадаємо, що «колядником» суддю «охрестили» журналісти після того, як він на прес-конференції намагався пояснити походження великої суми грошей у його кабінеті.