Нобелівська лауреатка з літератури Світлана Алексієвич, яка 26 серпня прибула на допит до слідчого комітету в Мінську, заявила, що, на її думку, для подолання політичної кризи в Білорусі буде потрібна допомога міжнародної спільноти і, можливо, росіян, повідомляє «Радіо «Свобода».
Федеральна служба безпеки Росії заявила, що заарештувала військового Ракетних військ стратегічного призначення РФ, який нібито передавав секретні дані Міноборони України.
Міністерство торгівлі Сполучених Штатів запроваджує санкції щодо трьох науково-дослідницьких установ Росії. Роблять це через ризики для національної безпеки і зовнішньополітичних інтересів США.
Олексія Навального, російського опозиційного Путіну політика, ймовірно, отруїли тією ж речовиною, від якої у 2015 році постраждав бізнесмен із Болгарії Омелян Гебрев.
Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак під час спілкування зі ЗМІ на Дніпропетровщині заявив, що зустріч радників лідерів "нормандської четвірки" відбудеться до десятого вересня
Російський бізнесмен Євген Пригожин, якого називають «кухарем Путіна», викупив у комбінату харчування Московський школяр борг Фонду боротьби з корупцією, засновником якого є російський опозиціонер Олексій Навальний
Раніше в азіатський екзархат РПЦ вже були включені Сінгапур, В'єтнам, Індонезія, Камбоджа, КНДР, Південна Корея, Лаос, Малайзія, М'янма, Таїланд і Філіппіни.