Чим небезпечний борщівник, який називають «помста Сталіна»?

Чим небезпечний борщівник, який називають «помста Сталіна»?

Наприкінці червня — на початку липня українців підстерігає особлива «квітуча небезпека». Височезні рослини з суцвіттями парасолькою, зазвичай, ростуть обабіч доріг, борщівники можна зустріти навіть у деяких парках. Рослини-гіганти з лапатим листям ваблять своєю масштабною красою.

Теги: Україна

«Монетизація» Конституції

28 червня виповниться 20 років із дня прийняття закону всіх законів для українського народу — Конституції України, котра закріплює фундаментальні положення організації і функціонування держави й суспільства.

Теги: Україна

Крим - за українську позицію притягують до суду

Влада Криму продовжує «полювання» на громадян, котрі демонструють свою проукраїнську позицію. Цього разу жертвою окупантів став 44-річний хлібороб Володимир Балух із кримського села Сріблянка, що біля Роздольного.

Теги: Україна

Як посадити корупціонера,

Рятувати ситуацію з викорінення хабарництва в Україні поспішає американський федеральний прокурор Марта Борщ, яка домоглася ув’язнення одіозного і «великогабаритного» корупціонера — колишнього Прем’єр-міністра України — Павла Лазаренка.

Позастатутна смерть: у загибелі у Семиполках солдата підозрюють ротного

За словами головного військового прокурора Анатолія Матіоса, за два роки російської агресії на Донбасі небойові втрати української армії склали 1294 військовi. Високий рівень смертності викликаний хворобами і не тільки. Зокрема, трагічні випадки ставалися через ДТП, отруєння, вбивства і самогубства.

Міжнародна комісія показала уламок ракети зі збитого малайзійського «Боїнга»

Міжнародна комісія показала уламок ракети зі збитого малайзійського «Боїнга»

Розслідування трагедії рейсу МН17 триває вже два роки і не збавляє обертів. Незважаючи на те, що нещодавно було показано документальний фільм, а ще раніше — оприлюднено звіт, у якому винними у трагедії названо близько 20 російських військових, робота над з’ясуванням деталей продовжується.

Дітей є куди подіти

Дітей є куди подіти

Ще кілька років тому було важко уявити, наприклад, що у звичайній квартирі може бути дитячий садок. Але новий санітарний регламент для дошкільних навчальних закладів, що набрав чинності з 24 травня, спричинив таку собі міні-революцію у сфері дитячого виховання, регламентувавши те, про що колись батьки й вихователі, можливо, лише мріяли.