Урок англійської

Українці з будь-якого куточку держави ще можуть долучитися до наймасовішого дійства цього року, яке має шанси закарбуватись на сторінках Книги рекордів Гіннесса. 28 травня за ініціативи та підтримки команди GoGlobal та America House, Посольства США в Україні та Міністерства культури України, у 55 населених пунктах проведуть одночасний урок англійської мови, основна мета якого — відсвяткувати рік англійської мови в Україні і залучити дев’ять тисяч учасників.

Украдене щастя?

Цього тижня у школах пролунає останній дзвоник, який із нетерпінням чекатимуть діти, адже він означатиме, що про уроки можна буде забути аж на три місяці канікул. А може, менше?! «У нас найкоротша тривалість навчання та навчальний рік серед країн Європейських союзу.

Не попутний вітер

Зараз, коли наближається сезон відпусток і канікул (кінець травня — початок червня), для українців це особливо актуальний період, оскільки ціни на відпочинок ще тримаються в доступних межах. Але неприємні сюрпризи можуть чекати уже при вильоті.

І муха не пролетить

Жодна загроза не зашкодить Петру Порошенку та решті VIP-персонам, допоки їхню безпеку гарантуватимуть тілоохоронці Служби безпеки Президента України. Команда виборола перше місце на Чемпіонаті Європи з багатоборства тілоохоронців Bodyguard-2016.

Чиста музика від чистої серцем

Справжньою новою українською музикою хочеться назвати тих її представників, яким ще донедавна вішали ярлик «неформат». У столичному клубі Atlas відбувся концерт яскравих представників «неформатної» музики — інді-поп гурту Pur:Pur.

«Мрії» збуваються

«Мрії» збуваються

Приземлення найбільшого у світі вантажного літака — Ан-225 «Мрія» — викликало неабиякий ажіотаж на далекому континенті. Аби подивитись, хвилиночку, на 640-тонного гіганта, в австралійському місті Перта зібралося майже 20 тис. людей.

За рівність у справі миття підлоги

Багато хто помилково вважає другу неділю травня, коли святкується День матері, також і Днем сім’ї. Насправді, ще в далекому 1993 році резолюцією Генеральної Асамблеї ООН для поглиблення розуміння питань сім’ї та підвищення інституціональних можливостей країн вирішувати серйозні проблеми, пов’язані iз сім’єю, було запроваджено Міжнародний день сім’ї, котрий відзначається 15 травня.

Крим — проти РФ

У суботу, 14 травня, Україна вболіватиме за свою представницю на пісенному конкурсі «Євробачення» — Джамалу. Пісню співачки кримськотатарського походження під назвою «1944», про трагедію депортації кримськотатарського народу, британські ЗМІ встигли охрестити як «сумну розповідь про страшну сторінку історії, в якій не можна не вгледіти паралелі з анексією Криму Росією».

Іменини Гідності

Учора депутату України та делегату Парламентської асамблеї Ради Європи Надії Савченко виповнилося 35. «За 35 років відслужити в десантурі, побувати на війні в Іраку, відучитися в авіаційному вузі, відслужити у вертолітному полку, відбути революцію, поїхати на війну, два роки відсидіти у російській в’язниці, пережити кілька тривалих голодувань...

Перший Скрипка

У нелегкі часи кожен підтримує як може. Українські артисти також долучились до місії допомоги і стали ініціаторами заходів зі збору грошей для постраждалих від конфлікту на Донбасі. Так, 17 липня український рок-співак Олег Скрипка дасть у Чикаго спільний концерт з американським музичним колективом Lynne Jordan and the Shivers, щоб зібрати кошти для психологічної реабілітації українців, які постраждали від війни.