На хвилях патріотизму

На хвилях патріотизму

Не стихають дискусії та суперечки щодо теми квотування української музики на радіо та «закону Кириленка», який став уже одiозним, за яким в ефірі радіостанції повинно лунати не менш як 37,5% україномовних пісень від загального обсягу.

Хто рано встає

В останню неділю першого весняного місяця розпочнеться літній час, згідно з постановою Кабміну. «Повідомляємо, що на території України 27 березня 2016 року о третiй годині за київським часом запроваджується літній час переведенням годинникової стрілки на одну годину вперед», — наголосили в Мінекономрозвитку.

Тегеран-16

Аеропорт «Бориспіль», який уже, до речі, третій рік поспіль входить до трійки найкращих аеропортів Східної Європи (за версією рейтингу World Airport Awards-2016 авторитетної британської компанії Skytrax), продовжує розвиватися і відкривати нові небесні напрями.

Поїли? Можна і поспати

Поїли? Можна і поспати

Хто б міг подумати ще кілька років тому, що українці ділитимуть робочий день на «до спеки» і «після спеки», йдучи на сієсту, як колеги в південних країнах. Мовляв, де ми, а де іспанці, наприклад. Та Міністерство соціальної політики вирішило виправити недоліки старого Трудового кодексу.

Яготинський СИРІЯл

Яготинський СИРІЯл

Коли ми спостерігали у новинах перипетії з біженцями, котрі накрили своєю хвилею пів-Європи, могли лише поспівчувати європейцям. І чи могли уявити, що за якихось півроку й самі будемо приймати біженців на гостину.

«Зелені» на дорогах

Якщо ще п’ять років тому більшість українців скептично ставились до ідеї екологічних авто, то зараз електрокари знаходять усе більше прихильників. Так, за півтора місяця 2016 року кількість зареєстрованих «зелених» авто збільшилась на 22% — приріст склав 125 авто і станом на лютий в Україні їздять уже 693 електрокари.

«Тітушки» повернулися

Увага громади знову прикута до подій в Ірпені, де, схоже,знову починається фізична розправа над активістами, які борються проти незаконного будівництва і вирубки лісів у своєму місті. Нещодавно в Ірпені побили місцевого активіста Євген Мельничука.

У Салерно «Калина»...

В італійському місті Салерно маленькі українці уже цього місяця мають розпочати заняття в українських школі та дитсадку. Виховні заклади відкриються при українсько-італійській асоціації «Калина». «Учні отримають атестат Міністерства освіти України. Крім обов’язкових навчальних предметів, школярі проходитимуть катехизм.

Замок для коханої

Замок для коханої

Як би хто не ставився до 8 Березня, настання весни й любові до жінок ніхто не відміняв. І чотири вихідні з цього приводу в людей уже на носі. А що може бути кращим відпочинком і подарунком, до речі, ніж подорож. «УМ» склала орієнтовний тур-лист, де і за яку ціну можна провести святкові вихідні.