«Чорний квадрат» Борисполя

У світі вже звична практика називати аеропорти на честь видатних особистостей, як-от, аеропорт Стамбула імені Ататюрка, варшавський аеропорт імені Фредеріка Шопена, аеропорт імені Леонардо да Вінчі у Римі, в Берліні — імені Отто Лілієнталя, німецького інженера й одного з піонерів авіації.

Скуштуйте посіпаку!

Скуштуйте посіпаку!

У невеликій кухні харківської зйомної квартири розмістився цілий кондитерський цех iз випікання пряників: різноманітної форми, кольорів і зображень, від рибок та сердечок до героїв мультфільмів, зокрема дитячих улюбленців — жовтих невгамовних посіпак. Саме у виготовленні таких солодощів знайшла своє нове покликання і шанс почати життя заново луганчанка Катерина Самарська-Сагайдаченко.

Повернули очі

Валдіс Валтерс — керівник єдиної у Балтійських країнах «Лабораторії протезування ока Валтера» — вже не вперше допомагає Україні. Раніше він приїздив до Києва і впродовж кількох днів поставив 28 постійних та 7 тимчасових очних протезів, а також проконсультував 66 пацієнтів.

У суботу — не ходи

Міносвіти днями оприлюднило офіційні рекомендації з приводу того, як навчальні заклади повинні надолужувати пропущені через карантинні заходи навчальні дні. Згідно з документом, школи можуть перенести початок весняних та літніх канікул, але загальна тривалість відпочинку протягом навчального року має бути не меншою за 30 днів, а все навчання у школах має завершитися не пізніше 1 липня, зазначили в МОН.

Ганебні попадання

Минуло кілька днів після приголомшливої погоні нічним Києвом, унаслідок чого загинула людина, а резонанс у суспільстві не вщухає. У соцмережах спостерігається бурхливе обговорення і суперечки на тему, хто правий, а хто винний. Користувачі розділилися на два табори.

Бац, бац — і мимо

Бац, бац — і мимо

Ми вже давно звикли, коли під ногами на тротуарах і узбіччях, де має милувати око зелений газон, суцільне сміття та недопалки, а біля урн і поготів — часто бачиш напівпорожню корзину, зате навколо неї — просто сміттєвi поклади. Пора щось змінювати. І от у КП «Київкомунсервіс» вирішили зробити більш жорстким покарання за кинуте повз урну сміття.

Одержимі швидкістю

Те, що відбулось у столиці вночі у вихіднi, по праву можна назвати бойовиком: BMW iз «поганими хлопцями» на шаленій швидкості 190 км/год «петляє» між районами Києва, патрульні «хороші хлопці» з «мигалками» і не меншою шаленістю переслідують порушника, намагаючись не відставати, відкривають вогонь по машині, це не зупиняє погоню, але вбиває одного з пасажирів — 17-річного хлопця.

Ефірне ембарго

Ефірне ембарго

Лідер гурту «ВВ» Олег Скрипка, учасник «Кому Вниз» Андрій Середа, Сергій Фоменко з гурту «Мандри», Оксана Стебельська з «Українських барв», шоу-мен Антін Мухарський, співачки сестри Тельнюк, інші українські митці переконані, що «майже вся медіа-продукція, що виробляється зараз у Російській Федерації, несе елементи прихованої або відвертої пропаганди».