Усi ми прагнемо любовi!

Вихід нової платівки під назвою «Вік любиш — не налюбишся. Пісні про кохання» «Божичі» вирішили приурочити до українського свята з діда-прадіда — дня Валентина. Частуючи на цій презентації в «Бабуїні» цукровими бубликами, вишневою наливкою, узваром та запевненнями, що журналісти повинні їсти все якось більше духовну їжу, вони розповіли «УМ», що комерція бере своє, крім того, конкретно поставлені цілі змушують творчих людей мобілізуватися.

У Києві — новий Сан Санич

У Києві — новий Сан Санич

Вчора, на Стрітення, о 06.18 в одному з приватних пологових будинків столиці дружина Олександра Пономарьова Вікторія народила хлопчика. Вага малюка — 2,920 кг, зріст — 51 сантиметр. Щаслива мати та малюк почуваються добре. Батько також був присутній під час пологів. «Мені розповідали, що чоловіки в таких ситуаціях непритомніють, лякаються, — розповідає Олександр. — Я — не з таких. Протягом усього процесу був поряд із Вікторією та всіма силами її підтримував».

Дві колекції забутих предків

Дві колекції забутих предків

«Загадку хочете? Мерехтить, а не зоря. Виблискує, а не золото. Причаровує, та без ворожчиних трав та замовлянь. Здаєтеся? Нате, відгадка: картини молодої мисткині», — написав у одній із вступних статей до альбому, присвяченого виставці художниці Катерини Косьяненко, мистецтвознавець Олег Сидор-Гібелінда. Наскільки ці пафосні слова відповідають реальності, можна переконатися до 11 березня у київській галереї «Колекція», де нещодавно виставили два цикли робіт Косьяненко «Тіні забутих предків» (2001—2002 рр.) та «Календар» (2003—2005 рр.)

Без Сердючки не обiйдемося?

Без Сердючки не обiйдемося?

Хто поїде на «Євробачення-2007» від України? Найфантастичніші прогнози на цю тему вже кілька місяців мусуються у пресі, в народі і в тусовці. Учора представники НТКУ Олена Мозгова і Віталій Докаленко на прес-конференції імені не назвали, зате прояснили, як відбуватиметься відбір.

Бадоєв — то любов, а Чорний — то журба

Бадоєв — то любов, а Чорний — то журба

Після розлучення з продюсером Олегом Чорним і тривалої відсутності коментарів у пресі, одна з найзатребуваніших співачок країни — Тіна Кароль — зібрала у суботу в кафе «Небо», що у «Пінчук Арт-центрі», прес-конференцію, на якій розповіла про творчі плани та познайомила з новою командою. Вигукуючи своє нове мото «Весна прийшла», свіжа, справді весняна Тіна Кароль роздавала журналістам білі тюльпани.

Наш принц

Наш принц

Закінчились зйомки фільму українського режисера Галини Сахно «Мій принц», саундтрек до якого написав та заспівав Олександр Пономарьов. Показ фільму в Україні запланований на весну, а в лютому мелодрама з’явиться на російських телеканалах. У головних ролях стрічки російські актори Аліка Смєхова («Всі чоловіки сво...») i Дмитро Харатьян («Гардемарини, уперед») та українські — Вікторія Малекторович («Царівна») i Дмитро Лаленков («Леся плюс Рома»). В основу стрічки покладено п’єсу популярної київської журналістки Лади Лузіної «Комплекс принца».

Геноцид — на широкому екрані

Геноцид — на широкому екрані

Драматичну документальну розповідь режисера Сергія Буковського, за продюсування Віктора Пінчука та Стівена Спілберга, про пережите українцями та українськими євреями в часи Голокосту можна буде подивитися з 15 лютого у деяких кінотеатрах країни (у Києві — «Жовтень» та «Батерфляй Ультрамарин»). Його прокат стане першою частиною навчальної програми, друга — випуск навчальної брошури для вчителів загальноосвітніх шкіл.

«Мне скучно, бес...»

«Мне скучно, бес...»

«Обманювати бариг» плюс піаритись вирішили члени громадської організації «Братство» під проводом Дмитра Корчинського. У вівторок ввечері за участю фактично самих організаторів та кількох журналістів вони відкрили виставку під назвою «Капіталістичний реалізм». Авторами 15 акварелей стали самі «братчики». Очевидно, робота над «полотнами» почалася нещодавно: одне з них назвали «Мисливці на привалі. Харківщина». Загалом сюжети малюнків зрозумілі, а естетичні прийоми, за твердженням авторів, «близькі можливим покупцям». Для їхньої зручності міні-Андріївський влаштували не відходячи від каси: офіс «Братства» розташований навпроти Верховної Ради.

Ганна Чміль про кіно — вітчизняне та іноземне

Триває обговорення підписаного минулого тижня Меморандуму про співпрацю між кінодистриб'юторами та демонстраторами іноземних фільмів і Мінкультом. На прес-конференції в «Обозревателе» про хід справи та плани Державної служби кінематографії на наступний рік журналістам розповіла її керівник Ганна Чміль, яка, власне, і зініціювала Меморандум.

VIPи у масках

На ньому оргкомітет — благодійний фонд «Мистецька скарбниця» — збирається поєднати традиції вуличних Венеціанського, Бразильського та Віденського карнавалів, а також українські звичаї, пов'язані з зустріччю весни з зимою. В офіційному повідомленні на сайті міськради Києва анонсується участь у балі-маскараді 500 офіційних осіб та представників культури в карнавальних масках, а також оркестру під керівництвом Германа Макаренка, гурту «Піккардійська терція», етнічних хореографічних колективів «Кралиця» та «Арс-нова».