Хіба ревуть воли, як ясла повні?

На неординарний крок зважилися актори Черкаського обласного музично–драматичного театру імені Тараса Шевченка під час вистави «Назар Стодоля». Вони зупинили показ і заявили глядачам про те, що вже два місяці їм не виплачують зарплату, а замість цього роздають обіцянки, від яких ситим не станеш.

Мауглі в рідній хаті

Мауглі в рідній хаті

Ця історія, що сталася у Черкасах, неабияк шокує. З’ясувалося, що жителька міста Наталія Драєвська утримувала свого 37–річного сина Романа цілих тридцять років за зачиненими дверима. Чоловік виснажений, у нього дистрофія, гнилі зуби й брудне обличчя. Він ніколи не ходив до школи, не вміє писати та читати, не має друзів.

У петлю через безвихідь?

Ірина Булат повісилася на горищні батьківської хати, де тривалий час мешкала разом зі своєю родиною. Сиротами залишилися відразу шестеро дітей: найменшій доньці нещодавно виповнилося лише півтора рочки...

Перешкода на Шовковому шляху

Перешкода на Шовковому шляху

Під час нещодавнього державного візиту Президента Віктора Януковича до Китаю по завершенні бізнес–форуму в Пекіні українська компанія «Київгідроінвест» (як розробник) і китайська ВІСIM (як інвестор), нагадаю, підписали меморандум про будівництво глибоководного порту на Чорному морі поблизу села Фрунзе Сакського району.

Рушник Великому Тарасу

Рушник Великому Тарасу

У трьох черкаських селах на батьківщині Тараса Шевченка — у Моринцях, Шевченковому та Будищі — стартувала мистецька акція, присвячена 200–річчю з дня народження Великого Кобзаря. Місцеві майстрині по черзі взяли до рук голку з ниткою і під звуки бандури зробили перші стіжки на домотканому полотні майбутнього унікального рушника, який вирішили вишити на Черкащині у рамках акції «Рушник Великому Кобзарю».

Клондайк із відходів

Кілька разів вдавалися до протесту жителі села Стецьківка Сумського району. Навіть перекривали міжнародну трасу Суми—Курськ, створюючи затор із кількох десятків автівок. Робили це в стилі флеш–мобу: кільканадцять сельчан безперервно переходили вулицю на пішохідному переході — машини мусили стояти.

СМС–ка про прогул

Тернопільська Українська гімназія імені Івана Франка стала «пілотним» середнім навчальним закладом у регіоні щодо впровадження унікальної системи, створеної українською компанією Smarsy в рамках проекту громадської організації «Безпека та інновації навчальним закладам».

І домашній погріб буває пасткою

Банальна ситуація для сільського жителя — спуститися в погріб і дістати продукти. Та часом і звичне стає катастрофічним. Мешканка села Юр’єве Путивльського району не втрималася на драбині й упала. 62–річна жінка деякий час лежала нерухомо, приходячи до тями.

Якби вали уміли говорити...

Якби вали уміли говорити...

Учора в місті Володимир–Волинський відбулося перезахоронення останків понад трьох сотень поляків, знайдених у жовтні під час розкопок старовинного городища. Участь у цій сумній події взяли високопосадовці Республіки Польща та України, духовенство, дипломати і громадськість.

Небезпечні експерименти

У Бориславі, на Львівщині, троє підлітків потрапили у лікарню через власну необережність. Нещастя сталося 8 грудня близько шостої години вечора. Як розповіли «УМ» у прес–службі ГУМВС України у Львівській області, хлопці вирішили перевірити, що станеться, якщо кинути петарди у вентиляційну трубу.