Покаятись на цвинтарі церков: на Сумщинi звели меморiал понищеним храмам,

Покаятись на цвинтарі церков: на Сумщинi звели меморiал понищеним храмам,

Для багатьох людей руйнація храмів стала падінням віри, духовності, моральності. Зараз на Сумщині будується близько 50 храмів. Люди масово переходять з Московського патрiархату до Київського. Уже чотирнадцята громада змінила патріархат.

Теги: церква

Безсоння о третій ночі...

Герої сучасні та міфічні; історичні особи, яких ніколи не побачиш; прибульці з майбутнього, яких хіба уявити можна... Всі ці персонажі притягують увагу і тих, хто пише, і тих, хто читає, як завжди вабило й вабить щось незвичайне та надзвичайне.

Від Сіднея до Донбасу

Від Сіднея до Донбасу

Олександр Величко, один із координаторів «Автомайдану-Суми», розповідає коротко: «З’їздили без пригод. Передали авто, поспілкувалися, все по-людськи». Так учасники громадського об’єднання відкермували куплений і відремонтований ними УАЗ до четвертої батареї другого дивізіону 27-ї Сумської реактивної артилерійської бригади.

Щедрість «блошиного ринку»

На Воскресенській, одній із центральних вулиць обласного центру, продавали вживані речі та ділилися добротою. І вже вдруге «блошиний ринок» відбувся вдало: жвава торгівля тривала майже п’ять годин. Так ініціатива громадського фонду «Суми» та газети «Панорама» щодо проведення вуличної торгівлі з благодійною метою знайшла відгук серед містян.

«Хоспіс — це не дім смерті, це дім життя»

«Хоспіс — це не дім смерті, це дім життя»

Батько серйозно захворів. І, як часто буває в такій ситуації, донька опинилася у безвиході: треба кидати роботу, щоб його доглядати, — треба працювати, щоб заробити на прожиття та його лікування. Що вибрати, якщо вибору немає? А психологічний стан літнього чоловіка швидко погіршувався. Ще маючи фізичні можливості жити, він почав завчасно себе хоронити.

Орієнтація — «Сєвєр»

Друзі Сергія Табали, з позивним «Сєвєр», згадують його iз сумом, що не загоївся й через кілька місяців після загибелі наймолодшого «кіборга». Його життя перервалося в аеропорту Донецька, коли вік ще не добіг дев’ятнадцяти. «Український світогляд його почав формуватися раніше, але Майдан став каталізатором цього процесу.

Вогонь «Свободи»

Вибух стався о третій годині ночі. Міліціонери, які патрулювали центральну частину Сум, почувши його, швидко знайшли місце надзвичайного випадку. Його осередком, де вже почалася пожежа, став офіс місцевої організації ВО «Свобода». Ударна хвиля вибуху викинула частину речей на вулицю, у будинку навпроти повилітали шибки.

Допомогти чемпіону

Із закликом допомогти золотому переможцю чемпіонату Європи з армреслінгу Миколі Педоренку звернулися його друзі зі спортивного клубу інвалідів «Фенікс». Повертаючись із болгарської Софії, де відбувалися змагання, Микола потрапив у ДТП. Інвалід-візочник сам був за кермом машини, в якій їхали також його дружина та колега-спортсмен із Харкова.