Польща заманює українців оформляти «карту поляка»

Польща заманює українців оформляти «карту поляка»

У пошуках кращої долі багато хто з українців не раз задумувався про зміну місця проживання і зміну країни взагалі. Та не наважувались через труднощі з документами та підводні камені з оформленням довідок.

Мінфін хоче магістратуру на контракті, Гройсман - на бюджеті

Пропозиція Мінфіну відмінити бю­джет на магістратурі відпала і взагалі знята з обговорення, запевнив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, заявивши, що особисто він виступатиме проти рішень, які обмежують доступність освіти.

28 вересня стане відомо, якою ракетою збили «Боїнг 777» біля Донецька

За два роки розслідування авіакастрофи «Боїнга 777», жертвами якої стали 298 людей, міжнародна експертна група з’ясувала, що літак був збитий ракетою системи «БУК» iз території, контрольованої бойовиками

Новий навчальний рік: огляд цифр і впроваджень у шкільній сфері

Ось і продзвенів шкільний дзвоник, розпочинаючи новий навчальний рік. Цьогоріч за парти сіли 393,7 тис. українських першокласників, повідомила міністр освіти та науки України Лілія Гриневич.

У школах і садочках Києва встановлять відеокамери на 1,1 млрд. грн.

У школах і садочках Києва встановлять відеокамери на 1,1 млрд. грн.

Цього року київська влада на підготовку навчальних закладів до нового навчального року та осінньо-зимового періоду виділила 1,1 млрд. грн., котрі спрямовані не лише на ремонт приміщень чи обладнання, а й на вдосконалення навчально-виховного процесу і системи безпеки.

Теги: Київ, Освіта

День Незалежності 2016: як святкуватимуть у різних містах України

День Незалежності 2016: як святкуватимуть у різних містах України

У день 25-ї річниці Незалежності України під національними стягами центральною вулицею столиці крокуватимуть у масштабному параді 3,5 тис. військових і 200 одиниць техніки. Утім не лише парадом відзначатимемо свято.

Теги: Україна

В Україні збільшилася тривалість життя

Україна вважається однією з найчисельніших держав у Європі. Однак демографічні показники країни за всі роки її незалежності постійно коливались. Невтішний факт, та за 25 років кількість населення невпинно танула.

Теги: Україна

До яких країн українцям легше всього отримати візи

Попри те, що сезон відпусток уже завершується, питання подорожей за кордон, особливо у країни ЄС, і надалі залишається актуальним для українців. Для цього журнал «Фокус» склав рейтинг найбільш лояльних до українців посольств Шенгенської угоди.