Українська влада відтермінувала показ польського фільму про «волинську різанину»

Скандальний фільм польського режисера Войцеха Смажовського «Волинь» про криваві події 1940-х років, показ якого мав відбутись у Києві 18 жовтня, перенесли на невизначений термін.

Україна цього року перейде на "зимовий" час востаннє

30 жовтня Україна перейде на «зимовий» час — востаннє переведе стрілки годинника на годину вперед, відмовившись тим самим від подальшого повернення до «літнього» часу переведенням стрілки на годину назад.

Теги: Черкаси

Адвокат Романа Сущенка розраховує обміняти його, як Савченко

Адвокат Марк Фейгін переконаний, що «пришитий» шпіонаж Сущенковi є не що інше, як наслідок відносин між двома державами. На думку Фейгіна, справа Сущенка, як і справа Савченко, завершиться обміном.

Австралія виступила за міжнардний трибунал у справі збитого на Донбасі «Боїнга»

Міжнародна слідча група, котра розслідувала катастрофу MH17, оприлюднила черговий звіт, в якому є чіткий висновок, що літак був збитий ракетою «Бук» російського виробництва, яку було доставлено на Донбас із Росії, а потім повернуто назад.

На Волині виявили, що домашні миші можуть переносити лептоспіроз

Після навали мишей у Маріуполі проблема таких інфекційних захворювань, як тиф, енцефаломієліт, сальмоне­льоз, содокоз, чума, лептоспіроз тощо, які переносять гризуни, стає все більш гострою.

Теги: Здоров'я

Активісти захищають родину ув’язненого кримськотатарського правозахисника Еміра Куку

Міжнародна платформа «Громадянська солідарність» стурбована переслідуванням активіста Еміра Куку і його сім’ї з боку кримської влади. Еміра-Усейна Куку і низку інших кримських татар звинувачують у співпраці з організацією «Хізб ут-Тахрір».

Уряд продовжить економити на виплатах працюючим пенсіонерам

Уряд продовжить економити на виплатах працюючим пенсіонерам

Розплановуючи бюджет на 2017 рік, уряд вирішує слідувати обмеженню норм щодо пенсійних виплат, введених у 2014-15 роках. Зокрема, протягом наступного року діятимуть обмеження для працюючих пенсіонерів.