Комплектувати перемогу

Нещодавно у Вінниці підписали меморандум про розширення співпраці між «Укроборонпромом» та машинобудівними заводами області. Йдеться про виготовлення комплектуючих частин до танків та БТРів. Чиновники переконані: з восьми тисяч найменувань різноманітної продукції, необхідної для державного оборонного концерну, підприємства Вінниччини можуть виготовляти половину.

У Холодний Яр, до первоцвітів

У Холодний Яр, до первоцвітів

Уже за кілька днів у Холодному Яру стартує щорічна волонтерська акція «Первоцвіти», котру 15 років поспіль проводять співробітники Національного історико-культурного заповідника «Чигирин» та майбутні екологи й біологи з Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

«Війна всіх проти всіх»

«Війна всіх проти всіх»

Минулої п’ятниці будівлю Дніпропетровської міської ради сколихнули бурхливі події. Приблизно 50-70 молодих людей у спортивному одязі стали буквально виламувати двері кабінетів заступників міського голови Бориса Філатова, вимагаючи від них звільнити свої приміщення.

Життя на полотні

Життя на полотні

Ця історія взаємодопомоги неймовірна — десантник, мешканець села Пилява, Тиврівського району, який втратив ногу в боях під Луганськом, вирішив допомогти пізнати повноцінне життя абсолютно сторонній дитині з хворобою мозку. Щоб зібрати гроші на операцію п’ятирічній дівчинці, хлопець вишиває на продаж ікони.

Дім, де чекатимуть лелеку

Дім, де чекатимуть лелеку

У черкащан з’явилася надія на те, що обласний перинатальний центр, який міститься на базі Черкаської обласної лікарні, нарешті добудують. Таку обіцянку дав міністр охорони здоров’я Олександр Квіташвілі під час свого недавнього візиту до Черкас, назвавши цю проблему однією з пріоритетних у нинішньому році.

За ширмою красивої реклами...

Після того як у Черкасах, на вулиці Смілянській, на голови людей упав білборд, покалічивши дев’ятьох перехожих («УМ» про це повідомляла), міська рада створила комісію, котра більше місяця займалася обстеженням усіх рекламних конструкцій, розміщених на території обласного центру.

Я візьму той рушник, простелю, наче долю...

Я візьму той рушник, простелю, наче долю...

У Вінницькому обласному художньому музеї відкрилася виставка «Рушникова дорога Донбасу». В експозиції представлено 74 рушники, що їх вишивали майстрині зі сходу: Авдіївки, Волновахи, Слов’янська та інших куточків Донбасу. Головним експонатом виставки став витвір «Натхнення», над яким «чаклували» 24 рукодільниці.

Магія бабусиної скрині

Магія бабусиної скрині

У Черкасах музей пішов між люди — наукові співробітники Черкаського обласного краєзнавчого музею вирішили показати черкащанкам, як виглядали українки наприкінці XIX — на початку XX сторіч. Для цього вони одягли унікальний старовинний одяг і організували святкову фотосесію.

Наше місто — Січеслав

Шановні панове! У рамках Закону України «Про декомунізацію» у місті Дніпропетровську склалася абсурдна ситуація. 29 грудня 2015 року о 6:00 було зібрано підпільно т.зв. сесію Дніпропетровської міської ради.