Знання збагачують

Одинадцятикласниця Діана Гузик обійшла своїх конкурентів, які з’їхалися до Києва на олімпіаду з різних міст України, з роботою «Роль психологічних знань у моєму житті». Про Діану відомо, що до Херсона вона переїхала з Великоолександрівського району, щоб продовжувати навчання в місцевій приватній школі.

Політ нормальний

Як зазначив директор КП «Аеропорт Вінниця» Ярослав Мазурець, згідно з урядовим документом, до держпрограми розвитку регіональних летовищ потрапили 17 аеропортів України. Загальний кошторис програми на період до 2023 року становить 8,6 мільярда гривень.

Гра по-серйозному

Триває онлайн-реєстрація для участі у найбільшій спортивно-патріотичній тереновій грі України «Гурби-Антонівці». На початку травня 400 вибраних молодих патріотів з усіх регіонів уже вчотирнадцяте поспіль зберуться у лісовому масиві на межі Тернопільської та Рівненської областей.

«Ти мене такого кохатимеш?»

«Ти мене такого кохатимеш?»

Олександр Грищенко з Нікополя Дніпропетровської області у зоні бойових дій на Донбасі перебував більше року після того, як його мобілізували. Отож готувався до демобілізації. На біду, загострилася ситуація під Авдіївкою, яка молодому чоловікові перекреслила все.

«Навіщо влаштували цю ганьбу?»

«Навіщо влаштували цю ганьбу?»

Минулої неділі у гірничому Кривому Розі обирали міського голову. Точніше, переобирали. Бо востаннє тут зустрічалися на виборчих дільницях не так і давно — 15 листопада минулого року. Тоді переможцем став 66-річний висуванець «Опозиційного блоку» Юрій Вілкул. Тільки ця перемога виявилася пірровою.

«Або я її веду до РАЦСу, або вона мене — в прокуратуру»

Є контакт: начальник обласного управління вінницької Нацполіції кримчанин Антон Шевцов подав у відставку. Глава Нацполіції Хатія Деканоїдзе задовольнила його рапорт. Виконувач обов’язків керівника Юрій Педос усунув на момент перевірок і заступника начальника, луганчанина Олександра Селіверстова.

Країна розбитих доріг

Країна розбитих доріг

Учасники блокади бетонними блоками перекрили проїзд по небезпечній дорозі та чекають на виділення з державного бюджету грошей на відновлення траси, а також підписання дорожньої карти ремонту траси.

Червоне — то любов?

У рамках закону про декомунізацію постановою Верховної Ради України місто Червонозаводське одним із перших населених пунктів перейменовано на Заводське (м’яко кажучи, нова назва своєю «милозвучністю й оригінальністю» викликає щонайменше подив). Міський голова Червонозаводського Віталій Сидоренко стверджує, що громада невдоволена і збирається оскаржувати цю постанову у Вищому адміністративному суді.