Юля на териконах

Юля на териконах

Певна річ, Юлії Володимирівні починати з рідних пенатів сам Бог велів. До того ж перший об'єкт, на якому вона побувала, мав символіку ще глибшу. Йдеться про Дніпропетровський пологовий будинок № 2. Цей медичний заклад в обласному центрі, за сучасною термінологією, вважається топовим. Якщо у 2005 році тут прийняли 1700 пологів, у 2006 — 1900, то цьогоріч такого показника досягли за якихось сім місяців.

На те й дільниця, щоб вибирати

Окружний адміністративний суд Києва зобов'язав Центральну виборчу комісію визначити порядок, яким виборці можуть підтвердити нездатність самостійно пересуватися і голосувати на дільниці. Наразі перед бажаючими голосувати в домашніх умовах узагалі не висувається жодних вимог. Для цього достатньо написати заяву у дільничну комісію — випливає з рішення ЦВК. Настільки проста процедура могла стати одним зі способів фальсифікації результатів виборів.

Мільйони, «вимиті» до блиску

Мільйони, «вимиті» до блиску

7 офісів і 9 банківських установ були задіяні в обготівкуванні коштів у неймовірно великих розмірах. 20 серпня з метою припинення протиправної діяльності в рамках кримінальної справи Служба безпеки України спільно з податковою міліцією у всіх цих філіях провели одночасні обшуки. Результатом стало накладення арешту на рахунки одинадцяти комерційних структур, які мали ознаки фіктивних і використовувалися в незаконних оборудках. Під час обшуків було вилучено понад 1 мільйон американських доларів, 15 комп'ютерів, обладнаних системою банк-клієнт, 12 печаток та документацію фіктивних фірм.

На літаки дивилися без льодяників

Схоже, рішення особисто відвідати відкриття міжнародного авіакосмічного салону МАКС-2007, що в підмосковному містечку Жуковський, прийшло до керівника українського уряду досить несподівано. Ще наприкінці минулого тижня повідомлялося, що Віктор Янукович поїде 20 серпня в Сочі, де зустрінеться з російським прем'єр-міністром Михайлом Фрадковим. А вчора раптом на сайті уряду промайнуло повідомлення про політ на МАКС. Візаві видався «крутішим» за маловідомого електорату Партії регіонів Фрадкова — з Януковичем спілкувався президент РФ Володимир Путін. Утім, наскільки «тісно» спілкувався — це питання, на яке допомагають пролити світло російські інтернет-видання.

Як Луценко за Януковича агітував

Як Луценко за Януковича агітував

Все-таки добре мати на чолі списку дві сильні політичні постаті. За минулі вихідні лідери «Нашої України — Народної самооборони» Юрій Луценко та В'ячеслав Кириленко в компанії соратників відвідали три області: Сумську, Полтавську та Кіровоградську. Удень вони встигали порізно відвідати невеликі міста: наприклад, на Кіровоградщині Кириленко їхав у Новомиргород, Луценко — у Світловодськ, ще кілька населених пунктів узяли на себе інші «нашоукраїнці». А ввечері всі «нашоукраїнські» «гастролери» збиралися разом на сцені в обласному центрі. Така тактика допоможе хлопцям за цю коротеньку кампанію відвідати щонайбільше населених пунктів.

У дорогу — з рідного порогу

Юлія Тимошенко планує присвяти більшу частину своєї агітаційної кампанії поїздкам східними регіонами України. Про це вона заявила вчора, перебуваючи у Дніпропетровську. «Ви знаєте, є проблеми і на Сході, і на Заході України, але східні регіони так заплутані політиками, що позбавлені будь-якої об'єктивної інформації, тому я хочу донести до людей речі, які будуть їм корисними», — пояснила лідерка БЮТ.

Хто пізно встає...

Учора був останній день, коли партії та блоки могли висувати своїх кандидатів у народні депутати. Це крайній термін, коли ті політичні сили, котрим заманулося-таки взяти участь у перегонах, могли провести свої з'їзди. Найближчим часом Центрвиборчком розгляне реєстрацію «запізнілих» партій і блоків. Станом на вчорашній обід у ЦВК було зареєстровано 9 політичних сил: Партія регіонів, БЮТ, «НУНС», КПУ, СПУ, Блок Литвина, ПСПУ, «Свобода», Партія народної довіри.

Хлопці «дьорнули» прорив

Хлопці «дьорнули» прорив

Програма «Український прорив», презентована Юлією Тимошенко на з’їзді її блоку, ще навіть не вийшла з пелюшок, себто не запрацювала, а черга на привласнення ідеї — вже чимала. По-перше, на батьківські (пардон, авторські) права претендує сама Юлія Володимирівна. По-друге, якраз в акурат після промови лідерки БЮТ Анатолій Кінах заявив, що словосполучення це вигадав особисто. Чи то пак «власноголов»?! І не лише вигадав, а й великодержавним змістом наповнив. І не лише змістом наповнив, а й у вигляді окремої книжки видав. Книжка, мовляв, так і називається — «Український прорив». А днями в столиці з'явилися лайт-бокси, на яких пан Кінах рекламує свій видавничий «прорив».

Відпад голови

Відпад голови

Учора, під час другого етапу ХХІ з'їзду СДПУ(о), який проходив у закритому режимі, делегати переобрали голову партії. Віктор Медведчук, «кризовий менеджер» тодішнього Президента Кучми, злий геній вітчизняної політики на зламі 2002—2004 років, де-юре припинив своє головування у партії.