У «Регіонів» є проблеми в регіонах

Найближчим часом на Харківщині може змінитися керівництво «регіональної» (в сенсі з Партії регіонів) еліти. Якщо конкретно, то стілець затрусився під мером обласного центру Михайлом Добкіним, який менше місяця тому очолив обласний виборчий штаб ПР. Його робота не подобається й Вікторові Януковичу, який позавчора відвідав Слобожанщину. Підсумовуючи свою поїздку, Прем'єр сказав, що Партія регіонів найближчим часом розгляне питання про партійну відповідальність Добкіна. «Я повинен визнати, що не всі члени Партії регіонів виконують на 100 відсотків програму партії», — визнав Янукович. І тут же взявся виправдовуватися: «Але це існує не тільки в нашій партії, а й в інших політичних силах».

Нас кличе у мандри дорога

Нас кличе у мандри дорога

Учасники виборів, пройшовши реєстрацію в Центральній виборчій комісії, розпочинають виборчі тури. Вчора вранці на Софійській площі в Києві зібралася передовиця блоку «Наша Україна — Народна самооборона» — Юрій Луценко, В'ячеслав Кириленко, Анатолій Гриценко, Арсеній Яценюк та Микола Катеринчук. Після невеликого мітингу вони сіли в автобус, пофарбований у «нашоукраїнські» помаранчеві та «самбістські» вишневі кольори, і подалися в першу область свого агітаційного турне — на Сумщину.

А ми душ у шубах прийматимемо!

А ми душ у шубах прийматимемо!

Учора глава секретаріату Президента Віктор Балога оприлюднив сенсаційну інформацію: виявляється, в Україні де-факто не існує запасів природного газу на осінньо-зимовий період. Кілька тижнів тому, нагадаємо, на брифінгу в Кабміні цю тему порушив міністр палива та енергетики Юрій Бойко. Юрій Анатолійович бадьоро доповів пресі: завдання Прем'єр-міністра успішно виконується, в українських газосховищах вже чекають на холоди 20 мільярдів кубометрів газу, а ще десять туди закачають у першій декаді вересня. Таким чином, газовики матимуть у своєму розпорядженні половину річної потреби — решту докупимо без жодних зусиль. Тим паче що перемовини з росіянами буцімто вже почалися, причому тривають архіуспішно.

1001 поразка Мороза

Окружний адміністративний суд Києва визнав правомірною постанову ЦВК про формування окружних виборчих комісій за участі БЮТ і «Нашої України». Таким чином, суд відмовив у задоволенні позову СПУ, в якому структура Мороза просила скасувати постанову ЦВК, повідомляє УНІАН.

Кучма йде у парламент

Колись Леонід Кучма заявив, що не планує повертатися в політику, бо вона йому сильно набридла. Та ба, на цих виборах Кучма таки піде на штурм Верховної Ради. Але не власною особою, а в назві блоку «КУЧМА», зачинателем якого виступила партія «Союз» (нею керує екс-нардеп із Криму Лев Миримський), а також партія «Центр».

«Помаранчевi» уже мають проект

«Помаранчевi» уже мають проект

Найближчим часом «Наша Україна» презентує громадськості законопроект, який передбачає скасування депутатської недоторканності та внесення відповідних змін до Конституції. Його внесуть на розгляд Верховної Ради восени, повідомив учора на прес-конференції лідер блоку «Наша Україна — Народна самооборона» Юрій Луценко.