Ющенко — Так!

35 відсотків громадян нашої держави переконані, що за шістнадцять років Україну вперше очолив достойний Президент. Такі дані оприлюднив голова правління Центру соціологічних досліджень «Соціовимір», директор Міжнародного інституту демократій Сергій Таран. Удвічі менше громадян — 16 відсотків — висловили думку, що непоганим лідером був Леонід Кучма. На один відсоток більше — у першого глави держави Леоніда Кравчука.

Випустили гази...

Випустили гази...

1 лютого цього року президента Росії Володимира Путіна навідала геніальна ідея. Ідея полягала у створенні газотранспортного консорціуму шляхом обміну частини активiв українських газопроводiв, якими російський газ експортується до Європи, на доступ до видобутку газу в Росії. Вже тоді опозиційні сили України виступили з різкою критикою подібної пропозиції. Але позавчора голова правління національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» Євген Бакулін дав зрозуміти, що ідея Путіна таки має право на життя. Україна і Росія ведуть переговори про можливі варіанти обміну активами в нафтогазовій сфері, необережно обмовився він на прес-конференції.

Iстина i лукавство

Керівник секретаріату Президента Віктор Балога називає заяви представників Партії регіонів про необхідність зняття недоторканності з Президента спекулятивними. «Це нісенітниця, яка стала наслідком надмірної енергійності хвацьких діячів із Партії регіонів, — відзначив глава президентського секретаріату. — У своєму популістському пориві вони нагадують марафонців, які після перетину фінішної лінії ще біжать із сотню метрів за інерцією». На думку Балоги, «задум цих політкреативників полягає у примітивній, лобовій дискредитації благородної ідеї».

Серп, молот і джип

Серп, молот і джип

Позавчора в Полтаві біля Палацу дозвілля «Листопад» лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко зустрічався з виборцями. Необхідність голосувати за комуністів вождь пояснював просто: всі головні конкуренти КПУ на цих виборах — «олігархічні» сили. А з «лівих» до Верховної Ради жодна партія, крім Комуністичної, не потрапить. Отже, тільки комуністи були і будуть справжніми захисниками трудящих, знедолених і бідних...

Я піду в далекі гори...

Після рідного Дніпропетровська передвиборчі стежки Юлії Тимошенко пролягли на Буковину. Свій тур лідерка БЮТ продовжила у Чернівецькій області. Торкнулася прекрасного, побувавши в музеї Василя Стефаника. А відтак перейшла до наболілого. Розповіла, як Рахункова палата України фіксує наростання темпів зловживань урядом Януковича, як 400 мільйонів шахтарських та 32 мільйони просвітницьких грошей були використані не за призначенням. Коли Тимошенко прийде до прем'єрської влади, вона не буде настільки толерантна, аби «пробачити» такі діри у бюджеті, тож «декому доведеться за це відповісти», пообіцяла Юлія Володимирівна на прес-конференції у Чернівцях.