Дихай вільно

Дихай вільно

Хімічна лабораторія ЛКП «Адміністративно-технічне управління» інформує, що результати замірів повітря на території Львова не перевищують гранично допустимих норм.

Літо на просторах світу

Літо на просторах світу

Із настанням літа та офіційним відкриттям сезону відпусток у багатьох українців постало питання, куди ж поїхати відпочивати. «УМ» спробувала розібратись, де і за скільки можна наповнитись яскравими враженнями та емоціями.

«Океани» в Одесі

«Океани» в Одесі

Вся Одеса у відчутті виру «Океанів»— у рамках дворічного світового гастрольного туру до міста-перлини приїде всесвітньо відомий український рок гурт «Океан Ельзи». 25 червня, рівно о 20.00 стадіон «Чорноморець» загримить бурями емоцій.

Пальцем у небо

Хронічні дощі не тільки зіпсували настрій багатьом українцям, а й спричинили суттєві незручності. Так, днями у Хмельницькому після зливи майже повністю припинився рух транспорту.

Вірю — не вірю

У Тернополі активісти виступають проти проведення у школах занять із християнської етики. Причина цього — не антирелігійне ставлення, а невід­повідність конституційним законам.

Звіринець на небесах

У Киїському зоопарку померла найстаріша бегемотиха світу. Про це йдеться у повідомлені прес-служби зоопарку на офіційній сторінці у соцмережах. Тварина на прізвисько Бреста народилась у Мюнхенському зоопарку 58 років тому і з 1973 року жила в Україні.

Як на Кам’янця іменини

Минулими вихiдними Кам’янець-Подільський святкував свій день народження. Тисячі туристів та кам’янчан заполонили на вихідні вулиці Старого міста. Вперше після Майдану і початку АТО в Кам’янець з’їхалася також велика кількість іноземних делегацій: Ченстохова, Глогів, Перемешль, Краків, Тарново-Підгурне (Польща), представники з Литви, Латвії, Хорватії, діаспора Азербайджану — серед наших — Умань, Бахмут (колишнє місто Артемівськ, Донецька область), Хмельницький, Луцьк, Тернопіль.

Важке виховання

Краматорськ днями сколихнула жахлива новина: півторарічного хворого на ДЦП хлопчика ледь не довели до смерті власні батьки. Прокуратура веде розслідування проти горе-батьків, котрі після чергової сварки побили свою дитину.

Хрестики без ноликів

Хрестики без ноликів

Святкувати День вишиванки, який цього річ припадає на 19 травня, українці планують у всьому світі. Вже традиційні марші вишиванок, які проводять десять років поспіль не тільки по українських містах, а й далеко за кордоном, закликають любити та носити рідний національний одяг.

Рейд святими місцями

Російські окупанти в Криму продовжують незаконно затримувати представників корінного населення, триває тиск на мусульман. Нещодавно під час проведення п’ятничного намазу в мечеті села Молодіжне Сімферопольського району понад 50 озброєних людей затримали групу мусульман. Формальна причина — перевірка документів. За свідченнями правозахисників, затриманих було близько 100 осіб.