«Приватизований» Кобзар

У місті Токмак Запорізької області на центральній площі провели роботи з демонтажу пам’ятника українському поету Тарасу Шевченку. У міськраді заявили, що подібного рішення не приймали, а монумент прибрали, бо так вирішив мер міста. Депутат міськради Вадим Лукаш пояснив: «Нам сказали в заступника міського голови, що рішення прийняте апаратом.

«Каліфорнійська» лихоманка

Однією з найглобальніших проблем в Україні на сьогодні є питання сезонної захворюваності на грип. Із початку епідемії тільки у Києві через ускладнення померли 18 людей, з них 11 — за минулий тиждень. Про це повідомляє ГУ Держсанепідслужби у м.Києві. «Із них лабораторно підтверджено грип А (ПЛР) у чотирьох осіб, а у двох — не підтверджено. Решта аналізів у роботі», — йдеться у повідомленні.

Як баба Галя скаже

Як баба Галя скаже

Однією з найгострiших проблем сучасного українського суспільства є псування рівня якісної інформації, її паплюження і перетворення на неправду. Так, наприклад, в Одеській області (а подекуди і в інших регіонах країни) чутки залишаються одним із головних джерел інформації, а населення деяких районів узагалі не отримує інформації від українських ЗМІ — такі результати соціологічного дослідження «Рівень довіри населення до різних джерел інформації та новин: прикордонні райони Одеської області».

Останній бій iз бабусями

Покласти край стихійній торгівлі й торгівлі «з землі» може відкриття ринків нових форматів — де співіснуватимуть традиційний продаж сільгоспродукції та сучасні супермаркети. Про це під час відвідин нового «Баzar на Лісовій» сказав мер столиці Віталій Кличко.

«Бухенвальдський» набат

Активісти та засуджені, які щойно звільнилися з місць позбавлення волі, спробували зайти до приймальні Пенітенціарної служби України та розповісти громадськості правду про катування та про корупцію у пенітенціарній системі.

Що в пластику тобі моєму?

Що в пластику тобі моєму?

Із 1 січня 2016 року українці отримуватимуть паспорти нового зразка у формі пластикової картки. Президент України називає це революційним кроком для держави. Про це він сказав під час відвідання поліграфічного комбінату «Україна».

Мрячний період

Мрячний період

Україну цього тижня притрусить снігом. За даними Укргідрометцентру, до нас суне антициклон з Атлантичного океану, проте довго радувати снігом зима ще не збирається. «Через нестабільність температурного режиму очікувати потрібно переважно мряки та мокрого снігу, налипання якого спричинить складну ситуацію на дорогах», — повідомляє «УМ» директор Українського гідрометцентру Микола Кульбіда.

КАСКАд невдоволення

Учора незалежні профспілки гірників та шахтарів розпочали безстрокову всеукраїнську акцію протесту для привернення уваги на сучасні проблеми української вугільної промисловості. «Незалежна профспілка гірників прийняла рішення 10 грудня провести попереджувальну акцію протесту.

Ласий завод

Уже не перший тиждень у центрі уваги — Одеський припортовий завод. Чергові активні дії навколо підприємства розпочалися 20 листопада, коли «губернатор» області зробив заяву про те, що контракт на закупівлю газу нібито виявився черговою корупційною схемою.

Бульдозери проти древнього Києва

Бульдозери проти древнього Києва

Археологічну знахідку, вулицю часів Київської Русі, яку знайшли у Києві на Подолі під час будівництва дорожньої розв’язки, можуть знищити, про це на своїй сторінці у соцмережі повідомив археологг Михайло Сагайдак. «Подібна історія була і на майдані Незалежності, коли готували територію для торговельного центру «Глобус».