Лютий березень

Україну на вихідних знову вкриє білосніжний покрив та пощипає мороз. Причиною зниження температури синоптики називають циклон, котрий рухається з південно-західної Європи.

ФОРМАльний підхід

ФОРМАльний підхід

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков анонсував на цьому тижні запуск нової поліції у трьох містах: Житомирі, Борисполі та Чернівцях. «22 березня запустили нову патрульну поліцію в Житомирі, в четвер — у Борисполі, в неділю — в Чернівцях», — повідомив очільник правоохоронців.

Весна буде. Колись

Експерти NASA на підставі даних, отриманих із космічних супутників, визначили, що минулий лютий став найтеплішим місяцем на Землі за всю історію спостережень. Учені називають причиною цього рекорду поєднання потужного прояву так званого «ефекту Ель-Ніньйо» з процесами антропогенного глобального потепління.

З яйцями на ворога

З яйцями на ворога

В Одесі активісти Ради громадської безпеки закидали будівлю російського консульства яйцями та облили фарбою. Під час акції на підтримку Надії Савченко біля консульства Росії виникла штовханина між активістами та силовиками.

На городі пусто, виросте капуста

Температурні коливання на початку березня поламали всі прогнози щодо похолодання. По всій території України температура піднялась на 4-6 градусів. За поясненням синоптиків, причиною цього стала тепла повітряна маса, що прибула з середземноморських країв, проте довго радіти неочікуваному потеплінню не варто.

Мангалу не соромно

Мангалу не соромно

Уночі в Одесі на Алеї Слави група хуліганів вирішила посмажити м’ясо на вогні. Для цього вони вибрали явно невідповідне місце — меморіал «Невідомому матросові». «Шість нетверезих чоловіків вирішили відпочити на відкритому повітрі. Близько 23.00 їх помітили і викликали поліцію.

Борщ не для бідних

Борщ не для бідних

Ціни на продукти в Україні не те що не падають, а чи не з кожним днем піднімаються все вище, знищуючи всі сподівання людей на краще життя. Чи не єдиним виходом залишається тільки успішне виробництво, яке зможе покрити потреби населення та знизити вартість продукту.

І хто тут лютий?

Наприкінці зими погода почала демонструвати свої по-справжньому весняні якості. Досить висока як для лютого температура неабияк припала до вподоби українцям. Та така погода довго не протримається, обіцяють синоптики.

Грип поводиться по-свинськи

Вірус свинячого грипу А/H1N1, що циркулює в Україні в цьому епідемічному сезоні, дуже агресивний і вражає навіть здорових молодих людей. Про це на брифінгу повідомила керівник Українського центру з контролю й моніторингу захворювань МОЗ України Любов Некрасова, передає УНІАН.

Допити «держбезпеки «ДНР»

Допити «держбезпеки «ДНР»

Угруповання «ДНР» вислало з Донецька «без права на повернення» членів волонтерської організації «Відповідальні городяни» Енріке Менендеса, братів Дмитра та Євгена Шибалових, а також Ольгу Коссе. Раніше так зване міністерство держбезпеки «ДНР» заарештувало Марину Черенкову, яка також належить до названого громадського об’єднання.