Голодування чи обжирання?
Відомий провокатор-маргінал Едуард Коваленко, керівник Української національної асамблеї, який свого часу витіснив Андрія Шкіля з УНА і став головою партії, знову бере приклад із тепер уже колишнього шефа. Днями Коваленко, який перебуває у СІЗО (як у 2001 році Шкіль), «оголосив голодування на знак протесту проти політичних репресій нової влади». Мабуть, затриманому міліцією за підозрою в організованому хуліганстві під стінами столичної мерії діячеві таки не дає спокою слава ув'язнених за політичними мотивами справді вартих уваги й пошани членів УНА-УНСО.