Дипломатія тиску
Іранська влада мала намір з 1 серпня відновити роботи над своєю ядерною програмою. Про це заявив позавчора опівдні у виступі по державному телебаченню речник Верховної ради безпеки Ірану Алі Агхамохаммаді, аргументувавши такий крок Тегерана тим, що «Європейський Союз не скористався з наданого йому шансу». Але в результаті миттєвої реакції МАГАТЕ та ЄС Тегеран усе-таки вирішив відкласти відновлення ядерної програми на сьогодні.